Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Josef Novák, další vítězný premiant Jadranské devítky

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se v neděli 30. října 2022 odehrál 10. turnaj z celoroční bowlingové série nazvané Jadranská devítka. Účast opět vynikající, čili plný dům, čili 53 startujících. Co by za to dalo jakékoliv centrum v celé naší republice…

A jdeme na rekapitulaci. Jak je z nadpisu zřejmé, máme tady opět vítěze – premianta. To určitě svědčí a vyrovnanosti a obtížnosti zvítězit v tomto klání. Z 10 turnajů pouze Karel Orság dokázal zvítězit letos 3x, jinak měl každý turnaj jiného vítěze. A s pořadovým číslem 8 se jim stal Pepa Novák s parádním výsledkem 1565 bodů, což je průměr těsně nad 260 bodů. Lehce jej potrápil vlastně jen zářijový vítěz Standa Vilášek s rovněž výborným výsledkem 1500 bodů. Po hodně dlouhé době se dokázal bowlingově prosadit Michal Kudela (1487 b.) krásným třetím místem. Až brambora zůstala pro lídra série Karla Orsága (1443 b.), páté místo bral Miroslav Machala (1425 b.) a TOP šestku doplnil Láďa Krusberský (1410 b.). Nejlepší žena turnaje, Dana Klusáčková (1405 b.), obsadil sedmé místečko.

V celoroční sérii Jadranské devítky je po tomto 10. turnaji v čele s velkým náskokem Karel Orság (750 bodů), pronásledovaný Novákovic klanem. Druhý je Radek (659 bodů) a třetí je pak táta Pepa (639 bodů). Nejlepší z žen je i nadále Dana Klusáčková (596 bodů) na celkovém velmi pěkném čtvrtém místě.

Jedenctý turnaj je naplánován na neděli 27.11.2022 a OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní. Závěrem ještě velké díky všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Váš dvorní dopisovatel – P.R.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb