Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Karel Orság čekal více jak rok na vítězství v Jadranské devítce

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek jsme zase jednou měli termínový kolotoč. Minulou neděli lednová devítka a hned tu následující, 4. února 2024, se hrála druhá Jadranská devítka roku. Už nevíme, co psát o účasti, protože je to pořád stejné. Skvělé a fantastické, plný dům, 54 hráčů. Jedním slovem, DĚKUJEME.

Když vloni v lednu vyhrál úvodní devítku Karel Orság, nikoho ani nenapadlo, že by na další vítězství musel čekat více jak rok. Ale stalo se. Karel tentokrát zahrál krásných 1425 bodů (průměr 237,50 bodu) a bylo hotovo. Nikdo jiný totiž tentokrát nedokázal zahrát víc. Nejblíže mu byl Michal Kudela (1410 bodů) a tento výsledek stačil na krásné druhé místo. O 5 bodíků méně zahrál Josef Novák (1405 bodů) a nejlepší trojice turnaje byla na světě. Mezi nejlepších šest hráčů se podařilo protlačit ještě těmto hráčům. Čtvrté místo – Jaroslav Pazděra (1399 bodů), páté místo – Lubomír Juřica (1355 bodů) a šesté místo – Ladislav Horák (1331 bodů). E.T. David Klein (1309 bodů) tentokrát nezopakoval svůj minulý výsledek, skončil sedmý a hned za ním, na osmé pozici, se umístila nejlepší žena turnaje, Agata Valíčková (1297 bodů).

V čele série je po 2. turnaji David Klein (177 bodů), druhý je Karel Orság (171 bodů) a třetím je pak František Klus (162 bodů).

Třetí turnaj Jadranské devítky je naplánovaný přesně za měsíc, na neděli 3.3.2024 a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za parádní turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb