Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Karin a Lumír Pechovi vyhrávají únorový jadranský MIX

26. 2. 2023 se na herně Jadran Frýdek-Místek odehrál únorový turnaj Jadranský Mix.  Obsazovačka byla tentokrát zaplněná do posledního místečka tzn, že se jej opět zúčastnilo 18 párů. Opět jsme přivítali nové páry a tak se nám jejich počet pěkně rozrůstá.

V 10 hodin nastoupily páry na značky a turnaj začal pěkně odsýpat. V první rundě zvítězili manželé Karin a Lumír Pechovi (2346 b.). Druhé místo osadili stejně jako minulý měsíc Lenka Walová a Radim Jurečka (2301 b.) a na třetím místě se zatím usadili Edita a Petr Lyskovi (1977 b.).

S mírným zpožděním po 12. hodině se rozběhla druhá runda. Její obsazení známými páry naznačovalo, že vítězové první rundy nemají nic jisté. Ale známe bowling a jeho nevyzpytatelnost. Adepti na vítězství se snažili, co mohli, ale na první dva páry to nestačilo.

Čili první a druhé místo si udržely páry z první rundy. Favorizované páry manželé Dana a Jirka Klusáčkovi a manželé Jana a Karel Orságovi svedli mezi s sebou tvrdý boj o třetí příčku. V něm o dva body byli úspěšnější manželé Klusáčkovi (2242 b.) a na manželé  Orságovy zbylo místo čtvrté (2240 b.). 

Na losovatelné ceny měli tentokrát štěstí páry z Třince a to Monika a Drahomír Krečmerovi, Beáta a Petr Valíčkovi, Agáta Valíčková a Daniel Smilowski a jedna cena dělala radost i páru z Jadranu Angelina Morys a Dušan Dovhun. Ve výsledcích se můžete podívat i na průběžné pořadí párů v celoroční sérii.

Všem moc děkujeme za účast na turnaji a těšíme se na březnový Jadranský Mix, který bude opět v neděli 26. 3. 2023 od 10 hodin  (OBSAZOVAČKA) na Bowlingu Jadran Frýdek-Místek.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Jana a Karel Orságovi

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb