Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Klikař využil situaci …

Devátý turnaj na Mantě se hrál za účasti 22 hráčů a tak se hrálo systémem pro 18 postupujících, kde na postup bylo zapotřebí mít na svém kontě 561 bod ze tří her. Vypadávali pouze 4 hráči a tím posledním postupujícím byl Zdeněk Mára

Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve rozdaly třem nepostupujícím hráčům tréninkové hodiny. Tentokráte si tréninkové Manta poukazy odnesli Holinková, Márová, Schön. Poté se losovaly účastnické ceny a šlo se losovat, tentokráte nasazení pro semifinálové duely play-off. Poté se znovu mazalo, a když bylo vše OK, šlo se znovu hrát.

Semifinálové „trojice“ vyřadili z TOP 10 Petra Horáčka a tak bylo velkou neznámou, kdo využije nepřítomnosti „Pepi“ Colona, lídra soutěže.

Šance se chopil „klikař“ kvalifikace Zdeněk Mára a ve finále po výkonech 241, 240 s přičtením nepovedené průměrové kvalifikační hry 196, přesto zázračně vítězí. Druhý s odstupem 18 bodů ve finále se umístil Michal Havelka a třetí místo vybojoval František Liebich.

ŽEBŘÍČEK se po druhém odečítání nejhorších umístění příliš nezměnil. Vede Pepa Colon s 494 body, na druhém místě je s 473 body Renáta Košatová a na třetím s 441 bodem František Liebich.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Havelka, Mára, Liebich)

2 - TOP 10, hráči umístění 4 až 7. místě (zleva – Mach, Schönová, Palan, Skalický)

3 - nepostupující, výherci tréninkových hodin (Márová, Schön)

4 - výherci účastnických cen (zleva Skalický, Dubinová, Kavka)

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb