Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Krucipísek vede po 1. HD tišnovskou skupinu C

KRUCIPÍSEK

V Tišnově byl odehrán i první HD poslední skupiny, která se účastní LTDL 2021. Konkrétně je to skupina „C“. Opět se nám podařilo složit skupinu, která je dosti vyrovnaná a žádný tým by neměl extrémně vyčnívat. Zajímavá a vyrovnaná utkání – to je oč tu běží! První kolo nejlépe zvládl tým, který se více cítí doma na bowlingu Rubín, a byl to tým Krucipísek. Gratulujeme!

Hned první kolo nás čekala jedna předehrávka. Svůj den si předehrál Alfa Team, takže hrací den započal ve složení pěti týmů. Ani to ale neubralo na počtu hlav na centru, neboť jsme se těšili účasti diváků.

Celkově nám první kolo dopadlo následovně: 1. místo Krucipísek (19 b.), 2. místo Alfa Team (14 b.), 3. místo Xbowling Tišnov TCM (14 b.), 4. místo Weapon X (11 b.), 5. místo DeKaMi (10 b.) a 6. místo EMILY (7 b.).

Nejlepším hráčem kola byl Karel Hladík (DeKaMi) s průměrem 240,20. O nejvyšší nához se postarali Martin Kadeřábek (EMILY) a Karel Hladík, kdy oba hodili maximálních 300. V ženách se nejvíce dařilo Terce Ondriášové (Xbowling Tišnov TCM), která odcházela s průměrem 174,20. Týmově pak válel Krucipísek, který připsal nejvyšší průměr 558,40 a nához kola 604.

Druhé kolo LTDL 2021 skupiny „C“ je v plánu 30. června v 19:00 na centru Xbowling TišnovBudeme se na Vás těšit!

Výsledky 1. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb