Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Květnového Ferdu vyhrává Jaroslav Butal st.

V neděli 6.května se v Benešově odehrál 5.turnaj oblíbené Ferdinand devítkové série. Celkem si do Scentra přijelo zahrát 33 hráčů a hráček. Příjemným tahákem zúčastnit se tohoto klání byl beze sporu i obsah měšce, v jehož útrobách se po odehrání kvalifikace skrývalo bez mála sedm tisíc pět set korun českých. Vylosované číslo „33“ se ale neshodovalo s žádným dosaženým náhozem a tak se v červnu bude hrát o zhruba jeden tisíc kč vyšší částku. Cenu útěchy Ferdinand pro prvního nepostupujícího získala Jaroslava Kadlecová. V kvalifikaci byl nejlepší Jaroslav Bejšovec. Po semifinále ho na prvním místě vystřídal Vojtěch Sádlík st., ale ani jeden z těchto borců nakonec 5.turnaj Ferdinand devítky nevyhrál. Finále vyšlo nejlépe Jaroslavu Butalovi st., který vyhrává po finálových náhozech 285 a 229 bodů. Na druhém místě se umístil Jaroslav Bejšovec a znovu potvrdil fakt, že se mu letos v Benešově velmi daří. Třetí místo vybojoval Tomáš Mrkvička. Na místě čtvrtém končí nejlepší žena turnaje Marie Frýbortová. V turnaji padla pouze jedna perfect game 300 a v kvalifikaci jí předvedl Gustav Horník. Výsledky turnaje ZDE.

Celkově v sérii vede i nadále Jaroslav Bejšovec před Marií Frýbortovou a Petrem Zachem st. Další pořadí v Top 6 je následující: Tomáš Rathouský, František Spilka a David Ruml. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast. Žebříček celoročního pořadí ZDE

Jako vždy jste byli fajn a těším se na Vás už třeba na příštím turnaji. Hrát se bude 5.turnaj Bowling cz tour. Kdy? Tradičně v neděli, tentokrát 20.května v obvyklých časech.

Foto č.1 zleva: Jaroslav Bejšovec, Jaroslav Butal st. a Tomáš Mrkvička.

Foto č.2: Gustav Horník.

Foto č.3: Marie Frýbortová.

Foto č.4: Jaroslava Kadlecová.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb