Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Láďa Horák je ve formě a vyhrává

Ladislav Horák

V neděli 20. 10. 2019 pokračovala série POT TOUR v herně Bowling  SKY Ostrava v pořadí už šestým turnajem. To znamená, že máme za sebou dvě třetiny a pomalu polehounku začnou boje o finále přituhovat. Hráči na hraně postupu si musí hlídat své výkony v dalších turnajích, aby jim případný postup neproklouzl mezi prsty. To hráči umístění trošku výše budou bojovat o pozici nasazeného hráče, což by pro ně znamenalo vyhnutí se pomyslně těžším soupeřům. Na startu jsme opět přivítali mladičkou Marušku Malurkovou a proti minule zaznamenala docela slušné zlepšení.

V první rundě začal parádně Láďa Horák a skvěle mu opět asistovali manželé Klusáčkovi. Láďa začal dvěma náhozy přes dvěstě bodů a průměr 193,5 vypadal pro umístění na stupních vítězů velmi nadějně.

Ovšem do druhé rundy vletěl jako uragán Radim Janusz a náhozy 222 a 235 ukázal, že chce určitě vyhrát. Výkon 235 už nikdo nepřekonal a je to nejvyšší nához dnešního turnaje. Po těchto dvou skvělých hrách bohužel přišlo malé zaváhání výkonem pouhých 134 shozených kuželek. V druhé rundě podával určitě hezký standardní výkon Péťa Lysek, Jarda Kubiczek a Honza Filuš. Ráďa po zkažené hře věděl, že pokud chce mít na krku zlato, musí svůj výkon v poslední hře podstatně zlepšit. To se sice povedlo, jelikož výkon 172 není vůbec špatný, ale na Láďu Horáka to nestačilo a Láďa je vítězem šestého turnaje. Ráďovi tedy zůstala stříbrná medaile a z třetího místa se za svou vyrovnanost může těšit Jirka Klusáček. Brambora zůstala pro Péťu Lyska.

Los štěstí tentokrát přál Sylvě Mikšovičové (vínko) a Marian Gerlašinský může místo koukání na „bednu“ luštit křížovky a procvičovat si mozkové závity. Do restaurace Magnolie v Orlové za své 20. místo může s radostí vyrazit Rudolf Fukala mladší, kde si může pochutnat na nějakém dobrém jídle.

V průběžném pořadí série nadále vede opavský Jan Filuš. Vaška Bařinu na druhém místě vystřídal Jaroslav Kubiczek. Vítězství v dnešním turnaji znamená pro Láďu Horáka posun na třetí místo.

Děkujeme za účast a příště se uvidíme v neděli 3.11.2019 od 10:00 hodin.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Kelímci

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb