Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Láďa Šmelcer se po 6 letech dočkal vítězství v Senior Cupu

Xbowlingu ValMez se ve čtvrtek 19. ledna 2023 rozběhl Již 8. ročník populární turnajové série Senior Cup Tour ValMez. A po určitém bádání poupravit systém turnaje jsme se po částečné dohodě s hráči domluvili na následovném. Hlavním hracím dnem bude čtvrtek a hrát se bude pouze 6 her.

Sobotní či nedělní rundy se nedařilo adekvátně naplnit a z provozních důvodů jsme nemohli hrávat v původním termínu, v sobotních dopoledních a poledních hodinách. Chápeme i hráče, že nechtěli mít celý den roztrhaný a tak jsme se nakonec rozhodli ke kroku, který jsme udělali. Hráčům umožníme i individuální předehrávky a snad se tento systém osvědčí a hráči budou spokojeni. Propozice série ZDE.

Tolik na úvod a můžeme si zrekapitulovat úvodní turnaj sezóny.  Čtvrteční runda se nám naplnila 18 hráči a předehrávky využila 1 hráčka, takže celkem se lednového turnaje zúčastnilo 19 hráčů. V září jsme si dělali legraci, cože na třetím místě dělá Láďa Šmelcer? Že by se konečně probudil a začal opět hrát to, co od něj vždy čekáme? Ale asi to byla jen zbloudilá vlaštovka, protože do konce roku již nic moc. Ovšem začátek roku mu vyšel na jedničku. Výborný průměr téměř 190 bodů a celkově 990 bodů (z 6 her se ta nejslabší opět škrtá) započítávaných do turnaje přineslo po 6 letech a 4 měsících Ládíkovi konečně druhé vítězství mezi seniory. Gratulujeme. A zadařilo se i jeho týmovému kolegovi z Tweeners, Láďovi Krusberskému (952 b.) a potřetí za sebou získal na Senior Cupu jedno ze tří ocenění. Třetí místa se asi zalíbila Tondovi Uličkovi (951 b.) a jak je vidět na bodech, pánové svedli o druhé místo nádherný a vyrovnaný souboj. Mezi nejlepších šest hráčů se ještě probojovali nováček turnaje Radim Hruškovský (930 b.) a dva spolufavorité „seniora“, Tomáš Frydrych (912 b.) a Pepa Novák (905 b.). Nejlepší žena turnaje, Iva Fojtíková (898 b.), obsadila celkové osmé místo.

Tolik k lednovému turnaji Senior Cup Tour ValMez. K druhému se sejdeme za 3 týdny, ve čtvrtek 9. února 2023 a obsazovačka je již připravená. Případné předehrávky domlouvejte s obsluhou centra na tel. 608 300 319 (dle otevírací doby). Děkujeme všem za krásný bowlingový večer a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb