Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Láďa Švec si odnáší strašnickou skleněnou kuželku

V úterý 20.února se odehrála další devítka ve strašnickém Xbowlingu. Turnaje se zúčastnilo 51 hráčů. Na postup z kvalifikace bylo potřeba zahrát 707 bodů, ale to jen díky tomu že se pořadí posouvalo kvůli nepřítomnosti hráčů. Posledním postupujícím se tedy stala Kučerová Vasilika. Po kvalifikaci nás čekala mazací pauza a rozdělení na dráhy pro semifinálové klání, kde si hráči odehrají 2 hry od nuly ve dvou skupinách

Rodina Kučerova měla asi šťastný večer a posledním postupujícím do finále se tak stal Kučera Zdeněk s výkonem 399 bodů. A šlo se do finále kde k 14 postupujícím se přidala nejlepší čtveřice z kvalifikace a to byl Havelka Michal který byl na 4.místě o pouhou jednu kůželku :) Dále Matějka Antonín,Edita Mazzaferro a Láďa Švec. Hráči si to rozdali na 2 hry,takže každá chyba se hned projeví na konečném pořadí.Hned první hru se dostal do vedení Láďa Švec který zahrál svojí druhou ,,třístovku''v tomto dni.Zdálo se že mu vítězství už neuteče,ale opak byl pravdou Beneš Michal s Michalem Havelkou ještě dokázali na Láďu pěkně zatlačit,ale díky jednotlivým chybám si Láďa odnáší své vítězství s výkony 300 a 230 bodů.Na druhém místě již zmiňovaný Michal Havelka s výkony 231,262.Na třetím místě také již zmiňovaný Michal Beneš s výkony 247,245.

Nejvyšší nához turnaje získal také Láďa Švec a to za 300 bodů,samozřejmě nesmíme zapomenout na Jirku Kotjužanskýho který si taky hodil svoji ,,třístovku''v semifinále a taktéž Václav Janeček.Nejlepší ženou turnaje se stala Verča Petrželová která se celkově umístila na 11.místě.

 Všem mnohokrát děkujeme za účast. Další devítka se odehraje 20.března.

 Výsledky turnaje ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb