Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Letní Tišnovská Devítková Liga 2018 zná vítěze

1. - 3. místo

29. 8. 2018 byl odehrán finálový večer Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2018. Do finálového večera postoupilo ze základní části 6 týmů, které si vybojovaly účast na základě týmového průměru ze základní části. Ve finále se hrálo o postupová místa na celorepublikové finále Letní Devítkové Ligy 2018.

V tišnovském finále tentokrát rozhodoval celkový počet bodů, které týmy uhrály za celý večer, neboť skupina byla složena z nejsilnějších týmů celé základní části. Jak jsme avizovali v posledním reportu, opravdu se bylo na co koukat. Rovináři sváděli neskutečné souboje s excentriky, a díky tomu se vše definitivně rozhodovalo až v posledním kole.

Původně se hrálo o dvě postupová místa, ale hned druhý den po odehraném finále jsme se dozvěděli, že do Tišnova připadlo ještě třetí postupové místo, které tím pádem získal třetí tým v pořadí.

Nejlépe se hrací večer vyvedl Xteamu, který se tak stal vítězem celé Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2018. Druhé postupové místo získala Nemehla, a třetí postupové místo připadlo Létem prohřátým Homonautům. Tyto týmy mají právo nastoupit v celorepublikovém finále, a tak držte 29. září palce, ať to v Praze padá!

Konečná tabulka finále: 1. místo Xteam (18 bodů), 2. místo Nemehla (17 bodů), 3. místo Létem prohřátí Homonauti (12 bodů), 4. místo 3M (10 bodů), 5. místo Gumáci (9 bodů) a na 6. místě Rolling Balls (9 bodů).

Nejlepším hráčem večera byl Lukáš Chytil (Nemehla) s průměrem 239,25, který se stal zároveň nejlepším hráčem celé LTDL 2018. Nejlepší ženou večera byla Tína Köglerová (Nemehla) s průměrem 214,33, která se taktéž stala nejlepší hráčkou celé LTDL 2018. Nejvyšší nához večera zahrál Milan Rössler (Rolling Balls), který zahrál 296. Týmově to pak nejlépe padalo Nemehlům, která zahrála průměr 678,80 a o nejvyšší nához se postaral tým 3M, který zahrál 764.

Letní Tišnovská Devítková Liga 2018 je u konce. Děkujeme za parádní průběh a doufáme, že to všem hráčům jako trénink na podzimní část ABL přišlo vhod. 29. 9. držte týmům z Tišnova palce a budeme se na Vás těšit zase v září, při začátku podzimní části ABL.

Výsledky finálového HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb