Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Libor Mach poprvé vítězí na Ebonite

Ve dnech 3. až 5. ledna 2019 se uskutečnil na centru Best Bowling pod záštitou firmy EBONITE první turnaj osmého ročníku, turnajové série EBONITE tour. Úvodní turnaj se stejně jako každý rok těšil velkému zájmu a překonal hranici 100 účastníků, což přinese velmi slušné body do měsíčního hodnocení „Bodovacího“ žebříčku. Na startu letošní série se objevilo celkem osmnáct zbrusu nových tváří.

Kvalifikaci vévodil Libor Mach s 1408 body následován Pavlem Čermákem (1404b) a Zdeňkem Žabkou (1326b). Všichni tři si vybojovali postup přímo do finále a s nimi postupovalo dalších 9 hráčů (Švec, Pitaš, Synek, Fleischmann, Liebich, Janošcová, Sýkorová, Stulíková, Krňák), na přímý postup z kvalifikace do finále bylo zapotřebí 1231 bod. Na postup do semifinále, kam postupovali hráči umístění až do 36 místa, bylo zapotřebí 1167 bodů. Díky neúčasti některých hráčů co si vybojovali postup, se nakonec postupovalo až z 38 místa.

V semifinále na sebe upozornili Jiří Hindrák, Jan Kolář a Zdeněk Havlíček, kteří měli v zádech juniorku Martinu Honomichlovou. Na postup do finále, bylo zapotřebí 797 bodů.

Finálová trojice her, to byla opět parketa pro Libora Macha, který po výkonech 194, 246, 257 zvítězil se 709 body a došel si vůbec poprvé, pro vítězství na EBONITE. Druhé místo vybojoval Zdeněk Havlíček (690b) a třetí se umístil další z řady seniorů Stanislav Nejezchleba.

Dalšími oceněnými ve vedlejších kategoriích byli:

- Nejlepší junior, Tomáš Liebich

- Nejlepší žena, Andrea Sýkorová

- Nejlepší hráč kategorie 165, Martina Honomichlová

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb