Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

​Libor Mach vítězí na listopadovém turnaji

Dne  14.11.2017 se odehrál na Mantě za účasti 35 hráčů jedenáctý turnaj Manta PFEFFER devítka. Byl to poslední bodovaný turnaj v letošním ročníku, který mohl ještě lecos pozměnit v celoročním pořadí.

Mnohé napovědělo semifinálové vyřazovací kolo play-off, které zastavilo cestu do finále hned čtyřem hráčům z TOP 10 (Havelka, Skalický, Košatová, Kafková).

V samotném finále vybojoval prvé místo Libor Mach, který se tímto počinem vybojoval umístění v celoročním pořadí TOP 10. Na druhém místě stanul Pepa Colon a třetí se umístil Zdeněk Mára. Hráči ve šťastné sedmě, umístění na čtvrtém až sedmém místě byli v pořadí: Liebich, Schönová, Vrzal, Mazzaferro.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: v němž se počítalo sedm nejlepších umístění z jedenácti, přinesl v listopadu pár kotrmelců v umístění. Vedoucího Pepu Colona již nikdo nedohnal a zůstal v čele s 511 body, podařilo se mu tak obhájit loňské vítězství. Druhé místo si „posichroval“ František Liebich s 495 body ale na třetí místo se prodral Pavel Skalický s 492 body. Změn v pořadí bylo nakonec více, ale z TOP 10 po listopadovém kole vypadla pouze Danica Kafková a nahradil ji Libor Mach. Kompletní žebříček je v příloze.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Colon, Mach, Mára)
2 - hráči z TOP7 na 4 až 7. místě (zleva Liebich, Schönová, Vrzal, Mazzaferro)

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb