Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Lídři série potvrdili své pozice

Dvanáctý devítkový turnaj na Mantě v pražských Řepích, byl závěrečným speciálem s vyhodnocením letošní série (konečné pořadí série zde). Hrálo se 5. prosince a tak se nikdo nemohl divit, že se to tu čertíky jen hemžilo…

Po kvalifikaci se mimo předávání cen a vyhodnocení hráčů v TOP TEN 2017 předávala věrnostní hráčská cena (2500,-Kč), která si vybrala s devíti účastmi v sérii Leonu Novou. Dále se losovali tři tréninkové hodiny a tři účastnické ceny.

V kvalifikaci padala poměrně vysoká čísla a nastala panika, kolik bude stačit na postup z kvalifikace do semifinálové čtyřiadvacítky. Nakonec se žádné rekordy netrhali a stačilo, pouhých 577 bodů ze tří her. Semifinálové play-off nepřineslo jediné překvapení a tak se čekalo, co se bude dít ve finále?

Nic překvapivého, naopak, finále potvrdilo postavení nejlepších v letošní sérii. Zvítězil Antonín Matějka před Šimonem Skálou a Josefem Colonem. V prosincové „šťastné sedmě" nejlepších se zviditelnili: Košatová, Liebich, Horáček, Krucký. Výsledky turnaje zde.

Závěrečné fotografování nejlepších uzavřelo letošní ročník, jehož partnerem bylo Vinařství Rakvice. Velké poděkování za spolupráci tudíž letí na Jižní Moravu, vínečka PFEFFER byla vynikající.

PS: Nový ročník začíná 17.1.2018, obsazovačka na lednový turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz.

FOTOGALERIE:

1 – partička TOP 10 nejlepších hráčů z letošní série Manta devítka (zleva dole: Liebich, Colon, Matějka, stojící Liebichová, Ondráček, Schönová, Volfelová, Mára, Petrželová, Havlíček)

2 - tři nejlepší celkově na prosincovém turnaji (zleva Skála, Matějka, Colon)

3 – čertíci lumpíci a výherce věrnostní hráčské ceny Leona Nová

4- hráči z prosincové „šťastné sedmy“ umístění na 4. až 7. místě (zleva Krucký, Horáček, Liebich, Košatová

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb