Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Liebich vítězí na listopadovém turnaji

V úterý 7.11.2017 se odehrál na Mantě za účasti 29 hráčů jedenáctý turnaj Manta PFEFFER devítka. Byl to poslední bodovaný turnaj v letošním ročníku, který mohl ještě dost změnit a taky, že změnil. Pohodový průběh hracího večera oživilo vyřazovací semifinále ply-off, kdy vypadli tři hráči z TOP 10 celoročního pořadí (Ondráček, Kafka, Völfelová).

V samotném finále první místo vybojoval František Liebich a výrazně si tak polepšil v celoročním pořadí. Na druhém místě stanula Veronika Petrželová a třetí se umístil Antonín Matějka. Hráči ve šťastné sedmě, umístění na čtvrtém až sedmém místě byli v pořadí: Mottl K., Marhold, Mára, Havlíček. Výsledky turnaje ZDE.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: v němž se počítalo sedm nejlepších umístění z jedenácti, přines v listopadu pár kotrmelců. Vedoucího Pepu Colona již nikdo nedohnal a tak zůstal v čele s 507 body. Po loňském druhém místě perfektně navázal a letos se stává novým šampiónem. Druhé místo si „posichroval“ Antonín Matějka (483b) a stačil odrazit útok Františka Liebicha (465b), který z třetí pozice vystrnadil „PAŠERÁKA“. Změn bylo nakonec více, ale z TOP 10 po listopadovém kole vypadl pouze Pavel Kafka. Kompletní žebříček konečného pořadí letošní je ZDE.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Petrželová, Liebich, Matějka)

2 - hráči z šťastné sedmy (zleva Marhold, Havlíček, Motl Mára)

3 – výherci účastnických cen (zleva Skála, Kubíčková, Ondráček)

4 – výherci tréninkových hodin (zleva Rybová, Nová, Vlčková)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb