Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Listopadová kuželka kořistí finalisty

No a o kom, že to je právě řeč??? Listopadovou Xbowling Devítku navštívilo, přes všechny možné odhlášky a přihlášky 43 hráčů. Nejlepším na turnaji se nakonec stal přímý finalista Petr Ondrejec, který si tak odnesl skleněnou kuželku, když zahrál součet 521 bodů.….. 

Mezi další přímé finalisty patřili: Petr MráčekPavel Javůrek Vítězslav Květenský. Do semifinále postupovalo dalších 24 hráčů a dokonce díky nepřítomnosti hráčů si ještě zahráli i v podstatě nepostupující David Kofroň a Hanka Uhlířová, David dokonce zvládl využít a poustoupit i do finále. I zde bylo díky předčasnému odchodu Ivana Kobera velmi zajímavé, že se podařilo ještě postoupit i Tondovi Platošovi. První tedy skončil Petr Ondrejec. Druhé místo ve finále vybojoval jeho týmový spoluhráč Václav Janeček se součtem 512 bodů. A ze třetího místa se mohl radovat Jiří Kotjužanský se součtem 505 bodů.

Cena za nejlepší ženu si díky sice až 14. místu, ovšem díky tomu že byla jediná, vybojovala Irena HojkováNejvyšší nához 300 si hned v předehrávce dvakrát zajistil Petr Mráček, dalších nához padlo opravdu dosti a autoři jsou následující: Jakub Selnekovič, Petr Ondrejec, Vítězslav Květenský, Stanley Mareš. Cenu za nejvíce parohů patří Jaroslavu Lacinovi, Martinu Žebrovi a Zdeňku Bartákovi, ženou s nejvíce parohy se znovu stala Marie Kamenská. Možnost sbírat body do celoroční série mají hráči ještě ve Strašnicích, a pak se uvidíme zde na při poslední závěrečné devítce v roce 2018 a to 26. prosince.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE.

Společné pořadí série - ZDE.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb