Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Luba Matera vítězí způsobem START - CÍL

V sobotu 16.9.2017 přivítal Xbowling ValMez nakonec pouze 11 z přihlášených 15 hráčů k turnaji Senior Cup Tour ValMez. I přes tuto nízkou účast nic nezabránilo tomu, abychom byli svědky úporných bojů o každý bodík v každé hře. Výborný vstup do turnaje měli Láďa Šmelcer a především Luba Matera, který se usadil po prvním kole na příčce nejvyšší a vyhrál způsobem start cíl. 

První hry si vytvořil dostatečný náskok, který buď kontroloval, nebo navyšoval. Nejdramatičtější byly poslední čtyři hry, kdy se o bednu přetahovali Láďa ŠmelcerFranta Folta a Rosťa Sousedík, který to jak se říká kontroloval ze zadních pozic a zaútočil z posledních sil v posledních dvou hrách. Kdo ví, jak by to celé dopadlo, kdyby se hrálo o dvě hry více. Protože po posledním střídání bylo vidět, jaký může být bowling, když změníte dráhu. O tom by mohl vyprávět náš vítěz, který se vyloženě poslední hry protrápil, ale nakonec vše ustál a dotáhl to tam, kam potřeboval.

A takto vypadá nejlepší šestka celého turnaje. 1. místo Luba Matera (1551 bodů), 2. místo Rosťa Sousedík(1511 bodů), 3. místo Franta Folta (1473 bodů), 4. místo Láďa Šmelcer (1451 bodů), 5. místo Petr Mikliš st.(1415 bodů) a 6. místo Maruška Hemranová (1387 bodů), která se tak současně stala nejlepší ženou turnaje. Celkově vede v sérii neohroženě Petr Mikliš (259). Ovšem velký boj je o 2. místo, na kterém je v tuto chvíli Franta Folta (189 bodů), na nějž začal útočit Rosťa Sousedík (182 bodů).

Takže i když se bez omluvy dostavilo pouze 11 hráčů z nahlášených 15, myslíme si, že bylo o zábavu a napětí velmi dobře postaráno. Rádi bychom apelovali na hráče, kteří se přihlásí a nepřijedou, že je slušností dát o tom pořadateli turnaje vědět, zbytečně to pak komplikuje a odkládá začátek turnaje. Tímto chceme poděkovat všem zůčastněným hráčům za jejich trpělivost a skvělý turnaj, který odehráli. Další Senior Cup Tour ValMez máme naplánovaný na 14.10.2017.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb