Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Lukáš Gurgul si došel pro další kuželku

1. - 3. místo

Říjnová Xbowling Devítka nakonec za účasti 46 hráčů. Semifinále je vždy pro 24 hráčů, kam se štěstím postoupil, jako náhradník i Martin Žebro, protože nebyl přítomen Zdeněk Fink.….. 

Přímý postup do finále vybojovali: Lucie NovotnáPavel JavůrekJaromír Makovec a Lukáš Gurgul díky Vladimíru Mervovi, který si semifinále chtěl zahrát. Možnost vynechat semifinále využil právě poslední přímý finalista Lukáš Gurgul, který hned úvodní hrou hodil 298, a k vítězství mu ještě stačilo hodit 218 a tentokrát nižším součtem 516 bodů mu patří do sbírky skleněná kuželka. Druhé místo se součtem 500 bral Stanley Mareš. A třetí nakonec skončil Petr Ondrejec se součtem 485 bodů. Cenu za nejlepší ženu si tento turnaj z třech finálových dam odnesla 10. Monika PřevorováNejvyšší nához 300 tento turnaj padl pouze jednou jedinkrát a hodila ho přímá finalistka Lucie Novotná. Cenu pro paroháče turnaje si odnesl znovu Oldřich Janigaparohačkou se také s 9 parohy stala Marie Kamenská.

Se všemi, kteří chtějí sbírat body do celoročního pořadí, se těšíme na viděnou 5. a 6. října, popřípadě ještě máte možnost navštívit devítku ve Strašnicích.

Výsledky turnaje - ZDE

Celoroční pořadí - ZDE.

Společné pořadí - ZDE.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb