Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Lukáš Jelínek zahrál ve finále maximum - 600

Kvalifikaci dnešního turnaje ovládl Jelínek Lukáš se součtem 1028 za čtyři hry a tak ho čekal přímý postup do finále. Spolu s vítězem kvalifikace si přímý postup do finále vybojoval  Doubrava Jan, Habtegabriel Teame a Janeček Václav který se ale rozhodl své místo přenechat dalšímu v pořadí a tak místo něho šel přímo do finále Plas Michal který zahrál na dnešním turnaji první třístovku kterých bylo na dnešním turnaji k vidění hned pět.

Semifinále ovládl Gugrul Lukáš který získal 523 bodů a připsal si jednu z dnešních třístovek. Druhý v semifinále skončil Ondrejec Petr se součtem 500 a třetí byl Vrba Petr se součtem 454.

Po výběru drah na finálové klání se začalo bojovat od nuly a vítěz kvalifikace nedal žádnému ze soupeřů sebemenší šanci. Dnešním vítězem se stal Jelínek Lukáš a to stylem jaký se na Strašnicích ještě žádnému hráči ve finále nepovedl a to zahrání v obou hrách 300, má tak maximální možný finálový součet 600 bodů takže jediná naděje jakou soupeřům dával byla když dal ,,jen‘‘ devítkový strike kterých z 24 zahraných striků bylo pouze 5. Na druhém místě dnes skončil Vrba Petr se ziskem 510 bodů a třetí místo obsadil Colon Josef s 501 body.

Nejlepší ženou dnešního turnaje se stala Uhlířová Hana která skončila v konečné tabulce na 12 místě.

Hráčům děkujeme za účast a budeme se na Vás těšit na další devítce která se uskuteční 19 června 2018.

Výsledky turnaje - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb