Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Martin Křížek vítězem 1. turnaje BBO tour v Chomutově

1. - 4. místo

Do Strikelandu Chomutov přijelo na 1. turnaj nového ročníku BBO tour 79 hráčů. Hlavním partnerem série je plzeňský Prazdroj a stejně jako v předchozích letech pokračuje spolupráce s kladenskou pekárnou Kompek, která dodává své výrobky do startovacích balíčků.

V kvalifikaci byl nejlepší Michal Včeliš (962), jako poslední dle pořadí postupoval do semifinále Jiří Vácha (773) a z Desperada Andrej Paračka, Helena Vlastníková, Libor Soukup a Míla Suchánková.

Po třech semifinálových hrách se vykrystalizovala dvacítka finalistů, kterou čekaly dvě rozhodující hry. Nejlépe zahájil Martin Görg hrou 266, ale nakonec bylo vše jinak. V turnaji zvítězil Martin Křížek (483) před Sváťou Závladskou (483), o prvním místě rozhodl Martinův nižší handicap. Třetí místo obsadil Michal Janovský (473) a čtvrté Ondra Heligr (461). V desítce nejlepších se dále umístili Martin Görg, Dáša Stulíková, Pavel Prokůpek, Toník Nahodil, Pepa Bočan a Dana Soukupová. Za nejvyšší nához 299 byl oceněn Martin Křížek a za zmínku stojí i 297 Libora Soukupa. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Další ocenění 1. turnaje:

Nejlepší ženy: Sváťa Závladská, Dáša Stulíková, Dana Soukupová

Nejlepší senioři/seniorky: Dáša Stulíková, Dana Soukupová, Vláďa Hübst

Junioři/juniorky: Toník Nahodil, Eliška Brychová, František Kubík ml., Martin Bula, Bára Márová, Milan Ďurnek, Eliška Bulová, Natálka Eisnerová, Adélka Rechtoriková, Kačenka Krepindlová a Ema Ondráčková

Kategorie: Michal Janovský (A), Sváťa Závladská (B), Martin Křížek (C), Dáša Stulíková (D), Jirka Forman (E), Dana Soukupová (F), Eliška Brychová (G), kat. H nezastoupena, Bára Márová (I), Martin Bula (J).

CELOROČNÍ OCENĚNÍ:

Byly předány ceny deseti nejúspěšnějším hráčům BBO Kompek tour 2016/2017 a třem hráčům v centrech Kladno a Chomutov. Voucher na start za symbolických 100,- získalo deset hráčů, kteří se zúčastnili všech dvanácti turnajů.

Desítka celkově nejlepších: 1. místo – Petr Heligr, 2. místo – Kája Růžička, 3. místo – Anička Breindlová a Sváťa Závladská, 4. místo – Jirka Vrážel st., 5. místo – Oto Szakos, 6. místo – Toník Nahodil, 7. místo – Martin Váňa, 8. místo – Vláďa Hübst, 9. místo – Vlasta Ševčík, 10. místo – Dušan Závladský.

Celkově nejlepší ženy: Anička Breindlová a Sváťa Závladská

Nejlepší junior do 18 let: Toník Nahodil

Kladno: Kája Růžička, Michal Janovský, Martin Váňa

Chomutov: Petr Heligr, Sváťa Závladská, Anička Breindlová

Obsazovačka na 2. turnaj BBO tour v Chomutově, který se koná 4. června, je již otevřena, jen při přihlašování poprosím o respektování dojezdové vzdálenosti. Přihlásit se můžete ZDE. Budeme se na vás těšit.

Výsledky turnaje – ZDE

Pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb