Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Martin Křížek vítězem 5. BBO devítky Strikeland

1. - 3. místo

V neděli přijelo do Chomutova na 5. BBO devítku Strikeland 42 hráčů, do semifinále jich postupovalo 32, 28 dle pořadí a 4 z Desperada. V kvalifikaci byl bezkonkurenčně nejlepší Toník Nahodil (1129) a jako poslední postupovala po odstoupení několika hokejových nadšenců Anička Breindlová (782) a z Desperada Harald Schelle, Roman Kubricht, Kristýna Vaníčková a Lukáš Procházka. Po třech semifinálových hrách vypadla polovina účastníků a šestnáctku lepších čekaly tři hry finálové a díky odstoupení Dušana Závladského dostal šanci i Martin Bula. V turnaji zvítězil Martin Křížek (799), druhé místo obsadil Vlasta Ševčík (787) a třetí Oto Szakos (782). V desítce nejlepších se dále umístili Toník Nahodil, Ondra Heligr, Vojta Plánička, Štěpán Heligr, Petr Heligr, František Kubík ml. a Jirka Stulík. Ceny pro tři nejlepší ženy obdržely Zdenka Pláničková, Eliška Bulová a Dáša Stulíková, třemi nejlepšími seniory byli Vlasta Ševčík, Vojta Plánička a Jirka Stulík a zkrátka nepřišli ani junioři – František Kubík ml., Martin Bula, Vašík Kordulík ml., Eliška Bulová, Matěj Musil a Lukáš Vozdecký. Padlo celkem devět devítkových třístovek – Vlasta Ševčík (2x), Toník Nahodil (2x), Ondra Heligr, Štěpán Heligr, Dušan Závladský, Vláďa Horňák a František Kubík. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 5. turnaji: v žebříčku figuruje 77 hráčů a zde je desítka průběžně nejlepších: Petr Heligr (463 b), Toník Nahodil (456 b), Martin Křížek (445 b), Vojta Plánička (413 b), Dušan Závladský (404 b), Abdul Kassas (401 b), Lukáš Roučka (397 b), Sváťa Závladská (395 b), Jirka Forman (388 b) a Ondra Heligr (384 b).

Děkujeme hráčům za účast a Strikelandu za vše, budeme se na vás v Chomutově těšit buď na 6. BBO devítce Strikeland 2. prosince - obsazovačka nebo na BBO tour, BBO dvojicích a vánočním turnaji.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb