Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

​Martin Múčka vítězí na zářijovém turnaji

Turnajová série ULICE určená především pro amatérské a mírně pokročilé hráče má za sebou odehráno již devět turnajů. První polovina turnajů ze série se odehrála v centru Vbowling na Kladně, druhá část se od května dohrává v Praze na Best Bowlingu.

Předposlední turnaj se hrál za účasti 22 hráčů a z kvalifikace postupovalo 21 nejlepších. Výbornou výchozí pozici pro finále si připravili Jan Korynta a Michal Dobiáš. Již v první finálové hře se dostal do po výkonu 221 Martin Múčka. Druhou hrou s výkonem 236 si vše pojistil, aby po třetí hře a výkonu 243 mohl slavit. Martin nasbíral postupně 1+1+2 poziční body, které přidal k pěti kvalifikačním a celkově s 9 pozičními body s velkým náskokem zvítězil před seniorským duem Zdeněk Havlíček - Jan Korynta, kteří měli shodně po 17 bodech. O pořadí a umístění tak rozhodoval menší handicap, který posouval na druhé místo Zdeňka Havlíčka. V TOP 7 se na 4 až 7. místě umístili: Kvasnička, Schön, Márová, Mračko. Výsledky turnaje zde

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: již po deváté se rozdávaly body do žebříčku celoročního pořadí a podruhé se škrtalo nejhorší umístění. V pozici na prvém místě setrvává s 506 body Andrej Paračka. Na druhém místě si polepšil Ondra Kvasnička, který má již 470 bodů ale bude musit čelit tlaku třetího Martina Můčky, který je s 450 v útočné pozici. Žebříček celoročního je umístěn v přílohách.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Korynta, Múčka, Havlíček)
2 – TOP 7 ( zleva Mračko, Márová, Schön, Kvasnička)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb