Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Michal Richter vítězem BB Vánočního turnaje

Michal Richter

V neděli 16.12.2018 se v Bowlingu Brno uskutečnil Vánoční turnaj. Termín vyšel pěkně symbolicky na 3. adventní neděli a tak i nálada na turnaji byla vánočně laděná. Celkem turnaj odehrálo 53 hráčů na 19 drahách. Ti se pak po 4 odehraných hrách rozdělili podle součtu na finále A (27 hráčů) a finále B (26 hráčů). Následně odehráli další dvě – finálové – hry.

Vyhlašovali jsme v každé kategorii první tři místa a také místo poslední. To jsme ocenili poukazem na 1 hodinu bowlingu zdarma. Navíc jsme měli sedm cen losovaných – trička s logem Dopravních staveb, osuška DS, láhev Campari, skleničky na rum a poukaz na 1 hodinu zdarma. Během turnaje proběhla rychlosoutěž „O 5 striků v řadě“, kterou vyhrál Michal Richter. Ocenili jsme také nejmladšího účastníka – byl jím Adam Haxa.

Na 3. místě ve „skupině B“ se umístil Vlastimil Saturka (356), o jeden bod více a tak na místě druhém byl David Sobotka (357) a vítězem finále B se stal Honza Žižlavský (467). Na místě třetím ve „finále A“ byl Petr Dvořák (475), stříbrnou pozici obsadil Jiří Kratochvíl (483) a na místě prvním se umístil Michal Richter (501).

Ceny do turnaje vložil také náš sponzor Coca-Cola a tak od nich vítězové získali hodnotné ceny – softshellové bundy a mikiny.

Všem výhercům gratulujeme a budeme se opět těšit na viděnou na Silvestrovském turnaji 31.12.2018. Neváhejte se přihlašovat. Stále jsou ještě volná místa – obsazovačka ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb