Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Michal Včeliš vítězí na 2. turnaji EBONITE

Ve dnech 31. ledna až 1. února 2020 se uskutečnil na centru Best Bowling v Praze, druhý turnaj devátého ročníku, turnajové série EBONITE tour. Únorový turnaj se hrál na krátkém mazacím modelu a oproti tomu lednovému, padala podstatně vyšší čísla, hned 8 hráčů si připsalo náhozy do Clubu 250+. Také druhý turnaj se těšil velkému zájmu a překonal hranici 100 účastníků, což opět přinese velmi slušné body do měsíčního hodnocení „Bodovacího“ žebříčku.

KVALIFIKACI udávala trend a tempo pětice hráčů bez handicapu v tomto složení: Macek Jan, Jelínek Lukáš, Čermák Pavel, Kolář Jan st., Homola Lukáš. Mezi tuto pětici se vklínil s jednobodovým handicapem Michal Včeliš a těmto ostříleným matadorům zdatně sekundoval junior Matěj Vacík. Všichni jmenovaní si vybojovali postup přímo do finále a s nimi postupovalo dalších 5 hráčů. Na přímý postup z kvalifikace do finále, bylo zapotřebí 1252 bodů, na postup do semifinále, kam postupují hráči umístění až do 36 místa, 1180 bodů.

Díky neúčasti některých hráčů co si vybojovali postup, se nakonec postupovalo až ze 40 místa. Podrobné výsledky kvalifikace >> zde.

Již v SEMIFINÁLE na sebe poutal pozornost Vojtěch Černík s průměrem 215, který vévodil průběžnému pořadí této části turnaje. V těsném závěsu za ním byl s průměrem 214 David Klein. Poslední z dvanáctky postupujících musel mít na svém kontě v semifinále 789 bodů. Podrobné výsledky semifinále >> zde.

FINÁLE, ostré jako břitva, přineslo opět průměry přes 200 mezi třemi nejlepšími. Zde se nejlépe vedlo Michalu Včelišovi, který po výkonech 195, 252, 228 si na své konto připisuje prvé vítězství v letošní sezóně. Druhé místo vybojoval Jan Macek, před Vojtěchem Černíkem. Podrobné výsledky finále >> zde.

Dalšími oceněnými ve vedlejších kategoriích byli:

- nejlepší žena – Gabriela Malcová (4. místo)

- nejlepší senior – Jan Kolář (5. místo)

- nejlepší junior – Matěj Vacík (7. místo)

- nejlepší hráč kat. P165 – Libor Staněk (8. místo)

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO HODNOCENÍ, v němž se hraje o 20 bowlingových koulí a bowlingové vybavení v hodnotě více jak 80 000,- Kč (15 bowlingových koulí je připraveno pro hráče v TOP 15 a 5 koulí pro seniory umístěné za TOP 15) vede Kateřina Beštová s 173 body. Na druhém místě je s 167 body Antonín Matějka a třetí s 156 body Lukáš Jelínek, pořadí TOP 15 uzavírá se 123 body Matěj Vacík. Kompletní žebříček, kde již hodnoceno 128 hráčů naleznete >> zde.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb