Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Michal Včeliš vítězí podruhé na dlouhém mazán

V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 14. a 15. září za účasti 59 hráčů devátý (předposlední) turnaj ze série STORM open 2018. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu a víceméně vítězné double na „dlouhém“ si na své konto připsal Michal Včeliš.

Kvalifikaci vévodil s průměrem 205,75 ještě nedávný hráč výkonnostní kategorie P165 Miloš Jirsa, za kterým byli v pořadí na dalších místech Michal Včeliš a Marie Vokrojová. Padala poměrně nízká a na postup z 36 místa stačilo pouhých 749 bodů/4 hry!

Z pokračování v turnaji do semifinále se omluvilo několik hráčů a tak přišla řada na náhradníky. Bohužel hned po vyhlášení kvalifikace zmizela většina hráčů „pod lajnou“ postupu a tak přišla šance si zahrát semifinále až na 49 hráče v pořadí. Se třemi výše jmenovanými hráči postupovalo dalších devět přímo do finále.

Ve čtyřiadvaceti členném semifinále, kde se bojovalo o dalších 12 míst do finále, ukázali velmi dobrou formu Daniel Mička, Vojtěch Černík a Vítězslav Květenský. Na postup do finále bylo zapotřebí 764 bodů/4 hry. Samostatné výsledky semifinále jsou v přílohách.

Ve finále potvrdili dobrou formu z kvalifikace první Miloš Jirsa a druhý Michal Včeliš, kteří se o vítězství „prali“ do poslední hry. Výpadek z tempa Miloše Jirsy v poslední hře doslova přihrál vítězství pro Michala Včeliše. Ten si na dlouhém mazání a prvenství v Ebonite připsal po výkonech 216, 256, 213, 279 i v&iac ute;tězství na Stormu. Zvítězil se součtem 948 a čtyřicetibodovým náskokem před Milošem Jirsou. Třetí v pořadí se umístil Zdeněk Havlíček. Václavem Rácem.

- Ocenění hráči ve vedlejších kategoriích:

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P190 se stala Miloš Jirsa.

- Marie Vokrojová byla vyhlášena nejlepší ženou turnaje (celkově 4. místo).

- Nejlepší hráčkou výkonnostní kategorie P165 se stala Yvona Klepáček Mašková (celkově 7. místo).

- Tři nejlepší senioři: Miloš Jirsa, Zdeněk Havlíček, Marie Vokrojová.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb