Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Milan Rechtorik vítězem rekordně navštíveného OVUS velikonočního turnaje

OVUS velikonoční turnaj

V neděli 1. dubna se odehrál šestý ročník OVUS velikonočního turnaje, poprvé v bowlingovém centru Strikeland Chomutov a jak jistě potěší nejen dlouholetého generálního partnera této akce - českou farmu OVUS, počet účastníků byl od roku 2013 prozatím nejvyšší, rovných 130 hráčů. V kategorii žen figurovalo 45 hráček, seniorek/seniorů nad 60 let se sešlo 27 a juniorek/ juniorů do 18 let 21. Všichni hráči hned při příchodu obdrželi za každý svůj start velikonoční balíček od partnerů turnaje - samozřejmě vejce od OVUSU  a zajíčky a perníčky od KOMPEKU.

Vítězem kvalifikace byl Petr Heligr (996) před Ondřejem Heligrem (985), ale pozadu nezůstala ani děvčata - Anička Breindlová (956) s dosaženou Perfect game a Sváťa Závladská (952). Za zmínku stojí i druhý nejvyšší nához – 299 v podání Martina Křížka. Z kvalifikace postupovalo dle pořadí 44 hráčů a díky odstoupení Lukáše Homoly, Pavla Vrtišky, Michala Janovského a Víti Květenského dostal šanci Robert Breindl (784), prvním nepostupujícím byl o pouhou kuželku HabteGabriel Teame. O další čtyři semifinálová místa bojovala třiatřicítka hráčů v Desperadu a to nejlépe zvládli Jiří Forman, Tomáš Mrkvička, Ivana Šmejkalová a Matěj Musil. Tři následné semifinálové hry určily čtyřiadvacítku úspěšnějších, kteří se vrhli do finále – nově také na 3 hry. To bylo přehlídkou dvoustovek, nejlépe zahájil výkonem 266 Milan Rechtorik, další dvě hry zvládl bez problémů a se součtem 676 v turnaji zvítězil, o pouhé dvě kuželky druhý byl Ondřej Heligr (674) a třetí byla se ztrátou tří kuželek Anička Breindlová (671). V desítce nejlepších se dále umístili Pavel Krňák, Vlasta Ševčík, Jiří Vrážel st., Václav Rác, Josef Bočan, Míla Nováková a Petr Heligr. Plata vajec a krekry obdrželo všech 24 finalistů a oceněni byli tradičně také všichni junioři. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Ocenění nejlepších v kategoriích:

Ženy: Anička Breindlová, Míla Nováková, Dáša Stulíková

Senioři/seniorky nad 60 let: Anička Breindlová, Vlasta Ševčík, Jirka Vrážel

Junioři/juniorky do 18 let: František Kubík ml., Martin Bula, Toník Nahodil

Výkonnostní kategorie A – J: Ondřej Heligr (A), Milan Rechtorik (B), Richard Soukup (C), Anička Breindlová (D), Šárka Krňáková (E), Míla Suchánková (F), Míla Dubinová (G), Martin Bula (H), Pindiaková Zdeňka (I), Eliška Brychová st. (J).

Po kvalifikaci před losováním cen byly předány ceny nejlepším hráčům proběhlé série BBO tour 2017/2018. Celkem v žebříčku figurovalo 171 hráčů a vítězem se stal Oto Szakos. Ten se turnaje bohužel nemohl zúčastnit, takže na dálku gratulujeme, ceny na něj čekají v Chomutově. V desítce celoročně nejlepších se dále umístili: Toník Nahodil, Sváťa Závladská, Jirka Vrážel st., Dáša Stulíková, Jirka Stulík, Petr Heligr, Abdul Kassas, Martin Křížek a Martin Soukup. Nejlepší ženou byla vyhlášena Sváťa Závladská, mezi hráči nad 60 let kralovala Dáša Stulíková a mezi juniory do 18 let Toník Nahodil. Vouchery na start zdarma v následující sérii také obdrželo 11 hráčů, kteří na žádném turnaji nechyběli a jsou to: Toník Nahodil, Sváťa Závladská, Abdul Kassas, Martin Křížek, Dušan Závladský, Vláďa Horňák, František Kubík, Jirka Forman, Kája Růžička, Dušan Mrviš a Martin Bula.

OVUS velikonoční turnaj zdárně zahájil V. ročník série BBO tour Chomutov 2018/2019, druhý turnaj se uskuteční 22. dubna 2018 - obsazovačka.

Závěrem ještě jednou velmi děkujeme dlouholetému generálnímu partnerovi turnaje farmě OVUS za dodání několika tisíc vajec, bez kterých by velikonoční turnaj nebyl tím, čím je. Poděkování patří samozřejmě i všem ostatním partnerům a přátelům podílejícím se jakýmkoli způsobem na průběhu turnaje (pekárna Kompek, AŽD, ČPP, Abdul Kassas, Michal Svoboda, Jirka Květoň, Vlasta Ševčík a další), centru Strikeland Chomutov za skvělé rodinné prostředí i přístup a v neposlední řadě Svátě Závladské, která kromě bowlingu zvládá parádně fotit, tentokrát 300 krásných snímků. A velký dík hráčům, kteří nám zachovávají přízeň, budeme se na vás těšit příště. BBO team.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb