Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na 6. turnaji Storm vítězí Jarin Lorenc

Ve dnech 28. a 29. června proběhl na dlouhém mazání (Route 66) v Praze na Best Bowlingu šestý turnaj ze série STORM open.

Nešťastný termín a start prázdnin ovlivnil návštěvnost, v startovním poli červnové kvalifikace šestého Stormu se představilo 45 hráčů. Hrálo se po celý den jen na osmi drahách a bojovalo se o 25 postupových míst.

Přímou cestu do finále si vybojovalo postupně pět vítězů kvalifikačních rund (Kolář, Lorenc, Schön, Synek, Závladský) a další 4 hráči dle nej. umístění v kvalifikaci (Colon, Květenský, Černík). Na postup z kvalifikace do semifinále bylo zapotřebí celkem 735 bodů, ze čtyř her, ale díky neúčasti některých hráčů v semifinále se hranice postupu snížila na 685 bodů (podrobné výsledky kvalifikace zde).

semifinálese bojovalo o 7 postupových míst, která doplňovala seznam finalistů. Zde o sobě dávali vědět Lukáš Homola, Václav Rác a Pavel Čermák, kteří byli v popředí postupujících. Poslední postupující musel mít na svém kontě 760 bodů (podrobné výsledky semifinále zde).

Ve finále Stormu stejně jako ve finále turnaje Ebonite exceloval Jaroslav Lorenckterý zahrál 223, 268, 223 a zvítězil před Davidem Rainem. Třetí místo na bedně zbylo na Jana Koláře, který se o lepší umístění připravil poslední finálovou hrou.

Další ocenění ve vedlejších kategoriích si na svá konta připsali:

- Nejlepší žena, Andrea Sýkorová

- Nejlepší junior – Matěj Vacík

- Nejlepší hráč výkonnostní kategorii P165 – Viktor Schön

- Podrobné výsledky a celkové pořadí květnového turnaje ZDE.

FOTOGALERIE:

- obr.1: Tři nejlepší hráči celkově (zleva Rain, Lorenc, Kolář) na červnovém turnaji STORM open.

- obr.2: Nejlepší hráči ve vedlejších kategoriích (zleva Sýkorová, Schön).

- obr.3: Nejlepší junior – Matěj Vacík

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: Nižší návštěvnost přinesla všem zúčastněným bodové hody … Boj o finanční odměny na prvních třech místech (20 000 Kč, 2. místo 10 000 Kč, 3. místo 7 000 Kč) se pěkně zamotává. Změny nastaly i v sedmičce od 4. do 10. místa v boji o sedm bowlingových koulí v kategorii dospělých. Beze změn jmen zůstává trojice o tři bowlingové koule v kategorii juniorů. 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb