Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na březnovém turnaji STORM vítězí nenápadný Daniel Mička

 

V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 8. až 10. března třetí turnaj STORM open. Hrálo se na prodlouženém house modelu a tak lovci vysokých čísel a průměrů si přišli na své …

Březnového turnaje se účastnilo celkem 66 hráčů a o postup z kvalifikace s vidinou bojovat o vítězství ve své kategorii soutěžilo 12 hráčů kategorie P165 a v kategorii P190 bylo 41 účastníků. V kategorii nad 50 let, bylo evidováno 35 seniorů a o prvenství v kategorii bojovalo též 13 žen a 5 juniorů.

Kvalifikaci suverénně vévodil Ladislav Švec s 959 body (prům. 243,75) a v závěsu za ním s 949 body byly Kateřina Beštová a Jitka Nosková. Přes „devítistovku“ se s nimi přehouplo dalších osm borců. Do semifinále, kam postupují hráči umístění až do 38 místa, stačilo 778 bodů! Do finále přímo z kvalifikace postupovalo 14 nejlepších, kteří museli zdolat hranici 862 bodů. Výsledky kvalifikace ZDE.

V semifinále, kde se bojovalo a dalších 10 míst do finále, to byla parketa pro Renátu Košatovou. Vybojovala 839 bodů a poslední postupující z semifinále měl na svém kontě o 53 bodů méně. Výsledky semifinále ZDE.

Ve finále kraloval muž, který hrál nenápadně a nevyčníval nikde z dílčích výsledkových listin. Pro vítězství na březnovém turnaji po výkonech 238, 208, 219, 237 dokráčel Daniel Mička. Druhé místo vybojoval Daniel Čížek a připisuje si na své konto již druhé umístění na druhém místě v letošní sérii. Třetí místo vybojovala Kateřina Beštová, která byla vyhlášena nejlepší ženou turnaje. Výsledky turnaje ZDE.

- Dalšími ocenění si odvezli nejlepší hráči ve vedlejších kategoriích. Podruhé v historii z třinácti odehraných turnajů Storm, nestanul na bedně žádný senior. Trojice nejlepších se však vyhlašovala, oceněni byli Jiří Egert, Pavel Vacek a Oto Kunc.

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P165 a nejlepším juniorem turnaje byla vyhlášena Michaela Černíková.

- ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí ZDE.

FOTOGALERIE:

- obr.1: Tři nejlepší hráči celkově (zleva Čížek, Mička, Beštová) na březnovém turnaji STORM open.

- obr.2: Nejlepší žena, Kateřina Beštová.

- obr.3: Tři nejlepší senioři (zleva Vacek, Egert, Kunc).

- obr.4: Nejlepší junior turnaje – Michaela Černíková. 

 

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb