Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na dubnovém turnaji STORM vítězí Jiří Vrážel

 

V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 12. až 14. dubna čtvrtý turnaj STORM open. Hrálo se krátkém mazacím modelu, a průměry oproti minulému turnaji byly o dost nižší.

Dubnového turnaje se účastnilo celkem 67 hráčů a o postup z kvalifikace s vidinou bojovat o vítězství ve své kategorii soutěžilo 13 hráčů kategorie P165 a v kategorii P190 bylo 36 účastníků a v kategorii nad 50 let, bylo evidováno 37 seniorů.

Kvalifikaci vévodili senioři Aleš Synek a Stanislav Nejezchleba, kteří se přetahovali o nejlepší umístění, v závěsu za ními byl Daniel Mička. Do semifinále, kam postupují hráči umístění až do 38 místa, stačilo 768 bodů! Nakonec postupová hranice byla ještě níže, neb několik hráčů s tak nízkými výsledky nepočítalo a na semifinále nepřijeli. Do semifinále se postupovalo na 750 bodů ze čtyř her.

V semifinále, kde se bojovalo a dalších 10 míst do finále, to byla exhibice Daniela Čížka, který zahrál přes 900 bodů, a čekalo se, jestli udrží formu i pro finále. Poslední postupující ze semifinále, měl na svém kontě 763 bodů. Na finále nepřijel Pavel Čermák a tak postupoval i jedenáctý hráč s 755 body.

Ve finále se o první místo „tahali“ hned tři hráči, kteří zahráli přes 900 bodů. Nejlépe z tohoto souboje vyšel Jiří Vrážel, který po výkonech 254, 217, 278, 181 zvítězil. Druhé místo vybojovala Kateřina Beštová a celkově potřetí za sebou se na bedně objevuje Daniel Čížek. Výsledky dubnového turnaje jsou zde.

Dalšími ocenění si odvezli nejlepší hráči ve vedlejších kategoriích.

- Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Kateřina Beštová

- V trojici nejlepších seniorů byli vyhlášeni: Jiří Vrážel, Stanislav Nejezchleba a Aleš Synek.

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P165 a nejlepším juniorem turnaje byla vyhlášena Michaela Černíková

- ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí zde

FOTOGALERIE:

- obr.1: Tři nejlepší hráči celkově (zleva Beštová, Vrážel, Čížek) na dubnovém turnaji STORM open.

- obr.2: Nejlepší žena turnaje, Kateřina Beštová.

- obr.3: Tři nejlepší senioři (zleva Nejezchleba, Vrážel, Synek).

- obr.4: Nejlepší junior turnaje – Michaela Černíková.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb