Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na Mantě kralovala Jana Schönová

Ve středu 13.7.2017 se odehrál na Mantě za účasti 34 hráčů již sedmý turnaj Manta PFEFFER devítka. Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve losovaly tréninkové hodiny, poté účastnické ceny a šlo se na vyřazovací play-off semifinále. Playoffko bylo tentokráte pohřebištěm favoritů a ze hry se poroučeli: Colon, Völfelová, Matějka, Ondráček, Drážný, Mach.

Ve finále na sebe upoutali prvou hrou Schönová, Petrželová, Havlíček a Mazzaferro, kteří měli dost přes 200. První tři přidali podobná čísla i ve druhé hře a tak o bedně bylo rozhodnuto. Nic na tom nezměnil ani Zdenek Mára, který zahrál ve druhé hře třístovku.

Jana Schönová zvítězila po výkonech 286, 257 a na druhé místo vybojovala Veronika Petrželová před Zdeňkem Havlíčkem. Hráči ve šťastné sedmě, umístění na čtvrtém až sedmém místě v pořadí Mára, Nová, Košatová, Mazzaferro. Výsledky turnaje ZDE.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: V čele si upevnil pozici na prvém místě Josef Colon a vede s 470 body. Na druhém místě je nově Marta Völfelová s 379 body a na třetím Antonín Matějka (369b). Z TOP 10 zmizel Michal Drážný a Zbyněk Procházka, naopak se vrátily Danica Kafková a Renáta Košatová. Kompletní žebříček ZDE.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Havlíček, Schönová, Petrželová)

2 - hráči z šťastné sedmy a nejlepší žena (zleva Nová, Košatová, Mazzaferro, vpředu Mára).

3 – výherci účastnických cen (zleva Colon, Schön, Schönová)

4 – výherci tréninkových hodin (zleva Nový, Márová, Kubíčková)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb