Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

​Na posledním turnaji série vítězí Ján Ďaďo

 Poslední desátý turnaj se odehrál z série Devítka Best Bowling v Praze, který rozhodl o celoročním pořadí. Hrálo za účasti 20 hráčů a bojovalo se o 18 postupových míst a o průměr do finálové hry. V následném TRIO semifinále, z kterého vypadával vždy jeden hráč z trojice na dráze, zůstali na štítě překvapivě čtyři hráči z celoročního TOP 10 (Mračko, Malcová, Kvasnička, Kolář).

Ve finále chyběl nejlepší hráč celoročního pořadí a tak se šance chopil Ján Ďaďo, který po 278, 246 a průměrové hře 243 zvítězil před Jaromírem Malcem. Třetí místo vybojovala stále se zlepšující Bára Márová. V TOP7 se od čtvrtého do sedmého místa seřadili: Sovová, Horáček, Mára, Jarovský.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ:

Po posledním turnaji se počtvrté odečítalo, neb v sérii se počítalo šest nejlepších umístění a žádné velké překvapení se nekonalo. Pouze Ondra Kvasnička vypadl z TOP 10.

Letošní ročník má nového šampióna, kterým se stal Jan Kolář s 458 body, ale o tom bylo již rozhodnuto víceméně před posledním turnaje. Na druhém místě s 451 bodem zůstal Ladislav Švec a na třetí s 437 body vystoupal Jaromír Malec. Loňská šampionka Gabriela Malcová se umístila na 5. místě ale o skleněnou originální trofej nepřijde, neb se stala nejlépe umístěnou ženou v sérii.

V celoroční sérii se udělují ceny za umístění hráčů v TOP 10, podívat se na další jména v pořadí od čtvrtého místa: Ján Ďaďo, Malcová Gabriela, Mračko Tomáš, Sovová Alena, Mára Zdeněk, Zajíček Pavel, Kracík Miroslav. Kompletní žebříček v němž se objevuje 72 hráčských jmen je v přílohách.

Vyhlášení a předání cen bude na 1. turnaji nového ročníku v lednu 2019, termín bude upřesněn.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Malec, Ďaďo, Márová)
2 – hráči z TOP 7 nejlepších na 4 až 7. místě, zleva Jarovský, Sovová, Mára)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb