Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na předposledním turnaji vítězí Jaromír Malec

Pátý devítkový turnaj se odehrál v Praze na Best Bowlingu, celkově to byl již devátý z letošní turnajové série. Po přesunu série z V-bowlingu Kladno se i tentokráte na turnaji objevují nováčci v seznam hráčů je již 70 jmen.

Hrálo za účasti 24 hráčů a bojovalo se především o průměrovou hru do finále neb postupovalo všech 24 hráčů. V následném TRIO semifinále, z kterého postupovalo šestnáct vyvolených do finále, zůstali na štítě dva hráči z TOP 10 Ján Ďaďo a Alena Sovová.

Finále bylo velmi slušně obsazené a mimo „Švícka“ tentokráte nechyběl nikdo jiný z popředí celoročního pořadí. Příležitosti zabodovat se chopil Jaromír Malec, který po 266, 210 a průměrové hře 260 zvítězil před Gabrielou Malcovou a Tomášem Mračko. V TOP7 se od čtvrtého do sedmého místa seřadili: Sopková, Kolář, Mára, Dobiáš což podstatně ovlivnilo celoroční pořadí.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ:

Byl odehrán předposlední turnaj a potřetí se odečítalo, neb v sérii se počítá šest nejlepších umístění. Po druhé absenci za sebou přišel o vedoucí pozici Ladislav Švec (451b) a v čele jej s 458 body předstihl Jan Kolář. Na třetím místě s 417 body se nově objevuje Gabriela Malcová. Z TOP 10 vypadl Martin Múčka a nahradil jej Ondřej Kvasnička, kompletní žebříček je v přílohách.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Malec, Malcová, Mračko)
2 – TOP 7 nejlepších (4 až 7. místo, zleva Sopková, Dobiáš, Mára, Kolář)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb