Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlepší dvojicí 8. turnaje byli Michal Chrdle s Abdulem Kassasem

1. - 3. místo

Ve středu 8.8. dorazilo do chomutovského Strikelandu na 8. turnaj 21 dvojic,  což je v letošním ročníku největší účast. Kvalifikaci vyhráli Hanka a Petr Heligrovi (1290) a jako poslední postupovali do semifinále z 16. místa Michal Janovský s Týnkou Vaníčkovou (1039). Po třech semifinálových hrách odpadla polovina startujících a osmička lepších si zahrála 3 finálové hry, ke kterým se jako čtvrtá připočítává celkový průměr. Turnaj vyhráli Michal Chrdle s Abdulem Kassasem (894), druzí skončili Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. (831) a třetí největší překvapení večera, Lukáš Roučka s Michalem Steňkem (822). V osmičce nejlepších se dále umístili Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem, Gábi a Monča Vlasákovy, Olda Pour s Kájou Růžičkou, Ríša Enders s Mírou Hostem a Martin Bula s Lumírem Horčičkou. Cenu za nejvyšší nához 247 si odnesli Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí dvojic: Jirka Forman, Vašek Nedbálek (172 b), Jirka Borovec, Jirka Květoň (167 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (156 b), Jana Janovská, Jana Šípková (153 b).

Celoroční pořadí jednotlivců: Toník Nahodil (248 b), Ondra Heligr (240 b), Kája Růžička (215 b).

Devátý turnaj se koná 12. září 2018 - obsazovačka. Závěrem děkujeme Strikelandu Chomutov, hráčům za účast, a Pavlu Vrtiškovi za věnovanou hlavní losovanou cenu (nástěnné zrcadlo).

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb