Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlepší výkony předvedli opavští hráči

V neděli 17.11.2019 si přišlo osmý turnaj série zahrát celkem 34 hráčů, dva hráče nám bohužel skolil nějaký bacil. Opět nechyběla nejmladší hráčka našeho turnaje Maruška Malurková. Už nám zbývá pouze jeden turnaj, ve kterém je možno získat bodíky a vybojovat si postup do finále.

V první rundě začal nejlépe Jirka Klusáček s průměrem krásných 189. Průměr přes 180 ještě zahrál druhý nejlepší Jarda Kubiczek a třetí nejlepší byla Dana Klusáčková.

Před zahájením druhé rundy se očekávalo, jaké výkony uvidíme. V minulém turnaji už se moc nedělo a výkony druhé rundy neměnily pořadí. Ovšem tentokrát to určitě neplatilo. Ve velkém stylu začal a „fazónu“ během všech čtyř her udržel skvěle hrající opavský Jan Filuš. Zahanben nechtěl zůstat ani další „opavák“ Tonda Ulička, který mohutně finišoval a v poslední hře jeho skóre na „obrazovce“ ukázalo nejvyšší turnajové číslo 227. Třetím nejlépe hrajícím hráčem rundy byl Radim Janusz.

Zaslouženým vítězem osmého turnaje s nádherným průměrem je Jan Filuš (201,25). Druhý je Tonda Ulička (190,75) a bronz zůstal „doma“ v rukách Jiřího Klusáčka (189). Nepopulární bramborová příčka zůstala pro Radima Janusze.

Radující hráči v losu štěstí byli: Michal Poprocký (víno), Petr Adamec (vínko), Milan Kaplan ( 2x energy nápoj) a minulý vítěz Rudolf Fukala mladší může ve volných chvílích luštit křížovky. Do restaurace Magnolie v Orlové za své 25. místo se může těšit Michal Poprocký.

V průběžném pořadí stejně jako minule na prvních třech místech nedošlo k žádným změnám. Boje o postup do finále budou v posledním turnaji určitě velmi zajímavé.

Děkujeme za účast. Poslední turnaj sedmého ročníku si zahrajeme v neděli 15.12.2019 od 10:00 hodin. Bohužel je možné, že dojde k přesunu na jiný termín. Případná změna bude včas oznámena.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb