Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlepšími hráči 4. BBO devítky Strikeland jsou Ondra, Petr a Martin

1. - 3. místo

V neděli se v Chomutově za účasti 42 hráčů konala 4. BBO devítka Strikeland. V kvalifikaci byli nejlepší Martin Křížek (1084), Sváťa Závladská (1055) a Toník Nahodil (1043) a na postup do semifinálové dvaatřicítky bylo potřeba nahrát 771 kuželek. Poslední šancí bylo Desperado a z něj se probojovaly Jana Šípková, Eliška Bulová, Jindřiška Kubrichtová a Kristýna Vaníčková. Po třech semifinálových hrách byla známa šestnáctka finalistů, kterou čekaly tři hry finálové. A opět zvítězila zkušenost a pevné nervy a na stupni nejvyšším stanul Ondra Heligr (810), následován taťkou Petrem Heligrem (767) a „strejdou“ Martinem Křížkem (734). V desítce nejlepších se dále umístili Oto Szakos (724), Kája Růžička (707), Toník Nahodil (693), Milan Šteffek st. (677), Abdul Kassas (664), Míra Kučaba (655) a Kája Šípek (650). Oceněni byli tři nejlepší senioři (Míra Kučaba, Pepa Chudoba, Vojta Plánička), tři nejlepší ženy (Sváťa Závladská, Jana Šípková, Anička Breindlová) a všichni čtyři junioři (Eliška Bulová, Matěj Musil, Martin Bula, Lukáš Vozdecký). Během turnaje padlo celkem 9 třístovek – Ondra Heligr, Petr Heligr, Kája Šípek, Sváťa Závladská, Martin Křížek (2x), Ota Szakos, Toník Nahodil, Dušan Závladský. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 4. turnaji - v žebříčku figuruje 71 hráčů a zde je desítka průběžně nejlepších: Petr Heligr (376 b), Toník Nahodil (364 b), Martin Křížek (345 b), Sváťa Závladská (327 b), Abdul Kassas (326 b), Dušan Závladský (326 b), Vojta Plánička (324 b), Lukáš Roučka (318 b), Jirka Forman (314 b), Vláďa Horňák (311 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov, Jirkovi Květoňovi za vína věnovaná do losování, ovčí babičce Aničce Chotěnovské, I.K. a dalším, kteří se jakýmkoli způsobem podílejí na organizaci turnaje.

Závěrem přejeme do života hodně štěstí a zdraví nejmladšímu účastníkovi tohoto turnaje – třítýdennímu Adámkovi Roučkovi, který s maminkou Deniskou přijel podpořit při hře tatínka Lukáše a pyšné prarodiče Danušku a Františka Kubíkovi.  

Děkujeme hráčům za účast, budeme se na vás v Chomutově těšit na 5. BBO devítce Strikeland 4. listopadu - obsazovačka nebo ještě  předtím 10. října na BBO dvojicích a 21. října na BBO tour. 

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb