Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nela a Radek Capilovi slaví první společné vítězství ve Valašských dvojicích

V neděli 6.3.2022 se v našem Vašem centru Xbowling ValMez odehrál třetí turnaj bowlingové série Valašské dvojice 2022. Jako vždy byl skvělý a hlavně, přepisoval naši sedmiletou historii, když padl rekord v počtu dvojic zapsaných do výsledkové listiny. Bez restartů se do turnaje zapojil krásný počet 21 dvojic.

Pojďme si tedy nyní projít, jak nám tento krásný a pohodový turnaj probíhal. Čtvrteční předehrávky se zúčastnilo pět dvojic a nejlépe zahráli Lenka a Tomáš Lacigovi (1106 b.). Z praxe a zkušeností jsme věděli, že tento výsledek bude atakovat minimálně TOP SIX, možná i bednu. Velmi dobře zahráli také Dáša a Radek Capilovi (1083 b.) a v těsném závěsu byli Ládíčkové FilipKrusberským (1076 b.).

V pátek večer nám bohužel ukázala svou druhou tvář technika a tak jsme byli nuceni odehrát tři nedělní rundy na čtyřech drahách. Tímto děkujeme všem hráčům a hráčkám za spolupráci při změně času u prvních dvou rund a také za trpělivost při samotném turnaji. Ale pojďme dál.

1. nedělní runda nám žádné zásadní výsledky pro atakování nejvyšších příček nepřinesla. Nejlépe si vedli Peťa Janošec a Mira Staněk (1037 b.), ale tento výsledek stačil jen na konečné 10. místo. Do 2. rundy již nastoupily dvojice, které dle posledních výsledků mohly zabojovat o vítězství. Nakonec všem vypálili rybník Renča a Bob Vančíkovi (1094 b.) a zařadili se na průběžné 2. místo. Bobina Koryrářová a Zdeňa Labaj (1080 b.) už v tuto chvíli věděli, že únorové vítězství neobhájí a že to ani nebude stačit na bednu. Slibované vyšívání křížků nenaplnili ani Nela Capilová a Ondra Trojek (1012 b.) a favorit skončil až na 13. místě.

Rozhodující 3. runda plná šampionů byla připravena a tabulce stále vévodili Lenka s Tomášem. V průběhu jednotlivých her se začínala krystalizovat i konečná tabulka. Ani přes osmičkovou třístovku mezi nejlepší neproklouzli Jana a Marek Irglovi (1033 b. – 11 místo) a nedařilo se také Marušce HermanovéRadkem Šoborou (1051 b. – 9. místo). Také Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (1069 b. – 8. místo) skončili až pod nejlepší šestkou turnaje. Boj o vítězství však začali svádět Nela a Radek Capilovi s Jančou a Karlem Orságovými. O březnovém vítězi rozhodla druhá polovina, kde NelaRadkem (1164 b.) zařadili vyšší rychlostní stupeň a po druhém a třetím místě mohli konečně začít slavit své první vítězství ve Valašských dvojicích. Z boje o první místo byl nakonec velký boj o druhé místo pro JanuKarlem (1115 b.), které nakonec přece jen urvali a o pouhých devět bodů předstihli LenkuTomem (1106 b.). Ti tak mohli na dálku slavit své první umístění na bedně v tomto turnaji. Pro úplnost doplníme ještě TOP šestku turnaje. 4. místo vybojovali při své premiéře Renča a Bob, 5. místo brali DášaRadkem a 6. místo nakonec patří Bobině a Zdeňovi. 

Po třetím turnaji série Valašské dvojice 2022 navýšili své celkové vedení Bobina Korytářová a Zdeňa Labaj (66 bodů), na druhé místo se posunuli Maruška Hermanová a Radek Šobora (59 bodů) a na třetí místo poskočili vítězové březnového turnaje, Nela a Radek Capilovi (57 bodů). Ovšem stejný počet bodů mají také Jana a Marek Irglovi a Nela Capilová a Ondra Trojek. Kompletní pořadí série je k dispozici ZDE.

A to je z březnových Valašských dvojic vše. Čtvrtý turnaj série je naplánovaný na neděli 3. dubna 2022. Předehrávka je pak připravena na čtvrtek 31.3.2022 od 18:00 hodin a OBSAZOVAČKA je již v tuto chvíli aktivní. Závěrem patří velké poděkování Dáši a Michalovi Kapustovým, sponzorovi našeho turnaje. Díky všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb