Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nela s Tomášem ovládli květnové Valašské dvojice

1. - 3. místo

Měsíc utekl jako voda a tak jsme se v neděli 6.5.2018 opět sešli v našem centru Xbowling ValMez k dalšímu turnaji Valašských dvojic. Z plánovaných 12 dvojic dvě onemocněly, jedna dvojice se narychlo nově vytvořila a to znamenalo, že se na start postavilo nakonec 11 dvojic. Atmosféra byla úžasná a byl to zase jeden z krásných bowlingových večerů.

V 1. rundě zahráli nejlépe Martin Stodůlka y Jirkou Konvičným (947 bodů) a okořenili svůj první start na dvojicích osmičkovou „třístovkou“ jako jediní v turnaji. Ve 2. rundě sváděly krásné souboje plné hezkého hecování juniorka Nela Capilová se svým trenérem Tomášem Helešicem a svými rodiči Dášou a RadkemCapilovými. Z nich nakonec vyšli vítězně i celkově Tomáš s Nelou (1208 bodů) a druzí skončili Radek s Dášou(1175 bodů). Mimochodem Nela dělala trenérovi svou hrou určitě radost, neboť hrála velmi pěkně a v krátké době, po úspěchu ve Valašské devítce, dosáhla na další krásné umístění mezi dospělými. Blahopřejeme a jen tak dále!!!!! 3. místo si pohlídali Eva Stašová s Pavlem Varhaníčkem kvalitním výkonem 1166 bodů. Nepopulární 4. místo zbylo Janči a Marku Irglovým (1052 bodů), kteří museli přenechat stupně vítězů z dubna jiným, stejně jako celkově pátí Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (995 bodů). Top šestku pak uzavírají Mira Příleský aRadek Skýpala (965 bodů).

No a tady je pohled na průběžné celoroční pořadí Valašských dvojic. 1. místo Nela Capilová a Tomáš Helešic(115 bodů), 2. místo Maruška Hermanová a Radek Šobora (112 bodů) a 3. místo Dáša a Radek Capilovi (105 bodů). V jednotlivcích je úplně stejné pořadí jako u dvojic, jen hráči se o 1., 2. a 3. místo dělí.

A touto informací již končí naše reportáž z květnových Valašských dvojic a my Vás srdečně zveme na ty s pořadovým číslem šest, které se konají v neděli 3. června 2018. Ty jsou navíc dvojnásob bodované, tak se nezapomeňte včas přihlásit. Obsazovačka je již aktivní. Přejeme krásný májový měsíc a do závěrečných hracích dnů ABL hodně „strajků“.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série ke stažení - ZDE

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb