Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Neskutečné vítězství Sylvy Mikšovičové

Na druhý turnaj série POT TOUR v herně Bowling SKY Ostrava se přihlásilo 36 hráčů. Některým hráčům se ovšem velmi dobře spalo, tak nám ani nedorazili. Nakonec s radostí do hry nečekaně, ale rád, vstoupil nový hráč Ladislav Filip.

V první rundě začal nejlépe Pavel Kusýn a Láďa Horák. Láďa ve třetí hře měl hezký nához 225 bodů. Do konce turnaje už nedošlo k překonání tohoto výkonu, takže Láďa je autorem nejvyššího turnajového náhozu. Dobře to ještě určitě šlo Janu Filušovi a Jirkovi Klusáčkovi.

Do druhé rundy neskutečně vpluly dvě ženy Eva Stašová a Sylva Mikšovičová. Eva hned v první hře atakovala na nejvyšší nához, ale skóre se zastavilo na čísle 224. Trošku míň hodila Sylva, ale 217 určitě není málo. Krok s našima „babama“ držel se vztyčenou hlavou Vašek Bařina.

V neskutečné formě zastihl turnaj Sylvu Mikšovičovou, která ani v jedné hře nešla pod hranici dvěstě bodů a s průměrem 212,5 je zaslouženou vítězkou druhého turnaje. Myslím, že v celé historii této série se ještě nikomu nepovedlo, aby všechny hry měly na začátku dvojku. Náskok před druhou Evou Stašovou, které se nepovedla pouze jedna hra, měla Sylva skoro sto kuželek. Vyrovnanou hrou na bronzový stupínek vystoupal Pavel Kusýn. Černý Petr v podobě čtvrtého místa tentokrát zůstal pro Láďu Horáka.

Pro „Los štěstí“ se nám sešlo celkem pět cen a radovat se mohla Lenka Sivková (vínko), Pavel Karkoška (káva), Pavel Kusýn (domácí vajíčka), Vlastimil Kubátko (křížovky) a Antonín Ulička si odnesl dvě pivka od restaurace Málka v Orlové. Do restaurace Magnolie za 18. místo si může jít posedět nováček turnaje Ladislav Filip.

Děkujeme za účast. Třetí turnaj série hrajeme 30.6.2019 od 10:00 hodin v herně Bowling SKY Ostrava a potom hurá na dovolené. Obsazovačka je aktivní ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb