Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

NO NAME úřaduje i ve Valašské lize dvojic

NO NAME

Dlouho očekávané souboje jarní části roku 2018 Valašské ligy dvojic jsou tady. Tato velmi atraktivní soutěž se může směle porovnávat s již dlouho osvědčeným projektem ABL. Zápasy mají náboj, šmrnc, atraktivitu, radost i zklamání. Svůj 1. HD měla jarní část již 3 měsíce naplánovaný na pondělí 12.3.2018. Bohužel ne poprvé, což je velký nešvar hráčů reprezentujících Valašské Meziřičí (tohle se bohužel neděje na žádném centru v celé ČR), jsme marně čekali na dvě přihlášené dvojice, tentokrát na Andílky a Ogary …..

Po chvilce spoždění, telefonování a přepisování rozpisu hracího večera jsme se mohli pustit do ligových bojů. Ještě že zbylým 5 dvojicím to pranic neubralo na náladě a přes počáteční (omluvitelné) brblání jsme tedy mohli začít. Věříme, že v 2. HD se po telefonickém potrvzení zapojí do soutěže i včera nepřítomní Andílci a Ogaři.

Skvělou formu si z ABL přinesl do dvojic Radek Šobora a naplnil očekávání Ivanky Fojtíkové. Pod vlaječkou NO NAME (20 bodů) zahráli oba hráči na jedničku a i když se nevyvarovali prohry (ostatně jako každý tým), tak si do 2. HD nesou dvoubodový náskok před Bombarďáky (18 bodů). Již název týmu naznačuje její složení. Dělostřelec Víťa Hasník a snajperka Ája Kudělková. Tohle bude hodně tvrdý oříšek pro všechny soupeře a jak je vidět, smíšené dvojice tentokrát kralovaly. Na 3. místě jsou pánové z Tweeners (17 bodů), Jirka Kortyš a Tomáš Helešic. Tady bychom jen rádi viděli, kdyby své nesporné hráčské kvality přetavili na občasné úsměvy na tváři. Vždyť bowling všichni milujeme a hrajeme jej pro zábavu a potěšení. V dnešním stresujícím životním stylu toho snad máme všichni až nad hlavu, tak proč nejsme ohleduplní ke svým kamarádům alespoň při rekreačním sportu. Candáti (14 bodů) zahráli velmi pěkně a nebýt jen občasných zbytečných herních výpadků, mohli být Karel Nohavica s Mildou Chocholatým v tabulce ještě výš, než na 4. místě. Úvodní večer tentokrát nevyšel vůbec podle představ Rychtářům (11 bodů). Ať dělali Peťa Mikliš st. se Zdenkem Čejkou co chtěli, kromě jedné krásné hry to prostě nešlo, čili průběžné 5. místo. Uvidíme, jak si se svými soupeři poradí Andílci a Ogaři, až zasáhnou do soutěže. Jsou před námi ještě 4 hrací večery a ta bodová ztráta není neřešitlelná.

Pojďme na statistiky. Tady to bude o dvou hráčích a jednom týmu. NO NAME kraloval ve všem, pouze nejvyšší nához dvojice si přisvojili Tweeners – 440 bodů. Jinak v mužích posbíral vše Radek Šobora a jeho bilance je vynikajícíc. 6 vyhraných zápasů, nejlepší průměr – 198,67 bodu a nejvyšší nához – 244 bodů. Souboj dvou žen, Ivanky Fojtíkové s Ájou Kudělkovou vyzněl lépe pro prvně jmenovanou. Průměr 177,67 bodu a nejvyšší hra – 214 bodů.

Máme tedy za sebou 1. HD Valašské ligy dvojic. V pravidelném cyklu, vždy v pondělí jednou za 14 dní se odehraje celá jarní část. 2. HD nám tedy logicky vychází na pondělí 26.3.2018, začátek tradičně v 18:00 hodin. Již se těšíme na další krásné a bojovné zápasy a všech 7 přihlášených týmů.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Výsledky a statistiky 1. HD ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb