Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Notaxo chce doprovodit Pražské šunky do A finále LDL

Pražské šunky

Poslední červencový den jako poslední absolvovala na Xbowlingu Žižkov svůj druhý hrací den i skupina Cmístní Letní devítkové ligy. Ačkoli v doprovodu obrovského parna, dorazila kompletní sedmička účastnivších se družstev. 

Utkání samotná byla plna zajímavých i různorodých výkonů, avšak všichni se hrou svorně bavili a to bylo podstatné. Velký dík patří i týmu Captain Morgan, kdy chlapci hráli bez možnosti střídání a ač byli zdravotně indisponováni, svá utkání odehráli, byť i díky shovívavosti ostatních jsme jim upravili během večera pořadí zápasů.

Tabulka po polovině soutěže oproti 1. hracímu dni doznala pouze kosmetických úprav, kdy oslabená Švédská trojka klesla na poslední místo. Oproti tomu čelo a vedení si zkušeně hlídají Pražské šunky s aktuálně 46 body. Na stříbrnou příčku se nenápadně protlačilo seskupení Notaxo, které na vedoucí mužstvo ztrácí 3, 5 bodu, avšak vybudovalo si solidní 6 bodový náskok před třetími JB Miramare 1807Ohláška závad pak přes velmi pěkné výkony drží prozatím bramborovou medaili 34, avšak ztrátou pouze 2, 5 body na 3. místo.

Tento večer jsme byli svědky několikera útoků na maximální nához 300 (278, 288, 296, 297), avšak dosáhnout jej se podařilo pouze již ve své první hře Ladislavu Šimánkovi (Pražské šunky). Notaxo pak spáchalo týmové maximum a to dokonce dvakrát, v hodnotě 704 a zejména 760.

Celkově vévodí statistikám nestor Ladislav Šimánek, jenž jako jediný docílil náhozů 300 a to dvakrát, má i nejvyšší průměr a to nádherných 269, 00. Dámám dominuje jeho klubová kolegyně Karolína Lhotová s 200, 22Nához má na svědomí Eva Kopecká (Švédská trojka) a to 253. Hráčem Nejužitečnějším je pak Marek Sedlák(JB Miramare 1807) se ziskem 9 bodů v soubojích hráče proti hráči.

3. hrací den čeká na všechny v pondělí 21. srpna, do té doby Vás zveme na již pomalu vrcholí turnaj jednotlivců Summer Cup, kde stále ještě naleznete spousty volných míst pro trénink "za babku" a získáte tím i šanci a velmi sympatické finanční přilepšení, neb bonusový měšec tohoto turnaje již překročil hranici 15 000 Kč a stále roste...

Pořadí družstev - ZDE

Pořadí jednotlivců - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb