Storm Prague Bowling Cup plný překvapení

Vysoká čísla padala na sobotním vyvrcholení turnaje Storm Prague bowling cupu. Pro postup do semifinále bylo třeba zahrát součet včetně handicapu 1 257 bodů - zajímavostí byla ta skutečnost, že mezi 24 prvními místy byly 4 ženy a také 4 hráči B-kategorie - takže jak skončila kvalifikace tak se postupovalo.

Velkým překvapením turnaje bylo to, že nevyhrál nikdo z českého mládí - a pak že nejsou k poražení :) Povedlo se to ostřílenému Aleši Synkovi, který dramatickými zvraty v zápasech dokázal porazit nejdříve Pavla Vacka, poté Honzu Macka a nakonec i Lukáše Homolu. Druhý tedy skončil Lukáš Homola, který dohrál zápas i přes zraněný prst. Třetí pozice nakonec skončila na kontě Honzy Macka, který prohrál s vítězem celého turnaje, i když jejich souboj skončil velmi těsně a vítězi pomohl handicap 247:248.

V kategorii žen se do finálového pavouka probojovala Kateřina Beštová, kde narazila na druhého Lukáše Homolu. Poslední vyhlašovanou kategorií jsou hráči s průměrem pod 180 a nejlepším se stal celkově 18. po semifinále Vlastimil Bobek. O nejvyšší nához se postaral 289 Jan Fleischmann starší. Díky za připravené padavé mazání patří Tomáši Hlúchovi a těšíme se opět na příštím turnaji, který se hraje opět za měsíc od 1. do 3. května.

Výsledky dubnového turnaje ZDE

Obsazovačka na květen ZDE

Průběžné výsledky série ZDE

Publikováno 4.4.2014

Už to začíná být nezajímavé, skoro na každém turnaji se na prvníxh místech umístí někdo z mostecké juniorské líhně a v poslední době je to skoro pořád někdo z dvojice Jaroslav Lorenc a Michal Mužík. A i tak vypadá průběžné pořadí kvalifikace STORM Prague BC.

Na třetím místě je pak Petr Havel, nejlepší ženou je na 6 místě Kateřina Beštová a nejlepší hráč B kategorie je David Ruml na 11.místě.

V sobotu pokračuje turnaj dalšími 4 rundami a místa jsou ještě v prvních dvou rundách.

Výsledky po pátečních rundách ZDE

Výseldky po druhé sobotní rundě ZDE

Výslledky po třetí sobotní rundě ZDE

publikováno 3.4.2014

První hráči si ve čtvrtek vyzkoušeli oblíbené krátké. Nejvíce oblíbený tento model má asi Jaroslav Lorenc, který zahrál na 6 her průměr 238 a bezpečně se usadil na čele pořadí. Na druhém místě je Pavel Čermák a třetí Pavel Vacek.

Turnaj pokračuje v pátek a v sobotu - pokud máte zájem můžete se nahlásit přes obsazovačky.

Výsledky po čtvrtečních rundách ZDE

aktualizováno 1.4.2014

Ve čtvrtek se na Zličíně rozjíždí další díl série STORM Prague BC  - tentokrát na oblíbeném krátkém modelu. Navíc Xshop má speciálně pro tento turnaj připravenou speciální nabídku : po dobu turnaje bude v AKČNÍ CENĚ koule IQ FUSION za cenu 3700,- (místo 5400,-).

Volná místa jsou i v sobotu, takže pokud máte zájem si přijít zahrát a poměřit se s nejlepšími stačí se nahlásit do obsazovačky.