Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ondra Černák vítězem 6. BBO tour Chomutov

1. - 3. místo

6. turnaj BBO tour Chomutov navštívilo 37 hráčů, ale ani nižší účast neubrala nic na předvedených výkonech. V kvalifikaci zářil s průměrem téměř 260 Petr Heligr a také Martin Křížek, který dosáhl své první Perfect game - video zde. Do semifinále postupovala dvacítka nejlepších a díky odstoupení Milana Šteffka st. a Milana Rechtorika si ho zahrály i Eliška Bulová (741) a Anička Breindlová (740) a čtyři hráči z Desperada – Jirka Květoň, Ivana Šmejkalová, Kristýna Vaníčková a Jirka Forman. Tři semifinálové hry vyřadily polovinu startujících a dvanáctka lepších si zahrála tři finálové hry. V tomto bloku byl nejlepší Ondra Černák a se součtem 747 se stal vítězem 6. turnaje. Druhý skončil vítěz kvalifikace Petr Heligr (735) a třetí Ondra Heligr (697). Ve dvanáctce nejlepších se dále umístili Toník Nahodil, Sváťa Závladská, Libor Soukup, Martin Bula, Michal Janovský, Vláďa Hübst, Dušan Závladský, Anička Breindlová a Vašík Kordulík ml., zde je fotogalerieBBO video.

Nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Anička Breindlová a Dáša Stulíková, nejlepšími seniory nad 60 let byli Vláďa Hübst, Dušan Závladský a Anička Breindlová a juniory do 18 let Martin Bula, Vašík Kordulík ml. a Eliška Bulová. Ve svých výkonnostních kategoriích A-J zvítězili: Petr Heligr (A), Ondra Černák (B), Sváťa Závladská (C), Vláďa Hübst (D), Vašík Kordulík ml. (E), Martin Bula (F), Monika Vlasáková (G), Eliška Bulová (H), I nebyla zastoupena, Kristýna Vaníčková (J). Cenu útěchy tentokrát brala Jana Janovská.

Celoroční pořadí: po 6. turnaji v žebříčku figuruje 151 hráčů a započítává se 8 nejlepších výsledků z 12. Zde je průběžně desítka nejlepších: Petr Heligr (564 b), Ondra Heligr (547 b), Toník Nahodil (527 b), Martin Křížek (501 b), Anička Breindlová (485 b), Štěpán Heligr (481 b), Dušan Závladský (477 b), Abdul Kassas (473 b), Jirka Stulík (473 b), Dáša Stulíková (460 b).

Děkujeme jako vždy partnerské pekárně KOMPEK za výborné sladké pochoutky, Svátě Závladské za krásné fotky a centru Strikeland Chomutov za vše. 7. turnaj se koná 26. srpna s předehrávkou ve čtvrtek 23. srpna, zde je obsazovačka. V srpnu se na vás budeme v Chomutově těšit také 8.8. na BBO chomutovských dvojicích a 19.8. na BBO devítce Strikeland.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb