Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ondra Heligr si vítězství pojistil devítistovkou

1. - 3. místo

Na nedělní 4. BBO devítku Strikeland dorazilo do Chomutova 54 hráčů, z toho 12 žen, 9 juniorů/juniorek do 18 let a 15 seniorů/seniorek nad 60 let. V kvalifikaci byl nejlepší Milan Šteffek st. (1111) a jako poslední dle pořadí postupovala do semifinále Monika Šteffková (806) a z Desperada Ivanka Šmejkalová, Jára Vokurka, Pavel Vrtiška a Anička Chotěnovská. Tři semifinálové hry rozhodly, kterých šestnáct hráčů se podívá do finále, na postup bylo potřeba zahrát 676 kuželek, které měl na kontě Štěpán Heligr, jen kuželka chyběla Vláďovi Horňákovi. Ve finále nikoho nenechal na pochybách, že má svůj den, Ondra Heligr, který si pro vítězství došel dosažením tří devítkových třístovek. Druhé místo vybojoval Abdul Kassas (852) a třetí Petr Heligr (771). Všichni tito hráči dosáhli parádního celodenního průměru pres 260. V desítce nejlepších se dále umístili: Štěpán Heligr, Toník Nahodil, Vlasta Ševčík, Pepa Chudoba, Jirka Stulík, Jirka Sklenář a Martin Váňa. Nejlepšími ženami byly Dáša Stulíková, Anička Breindlová a Lucka Kubelková, ceny pro nejlepší seniory/seniorky převzali Vlasta Ševčík, Pepa Chudoba a Jirka Stulík a junioři byli tradičně oceněni všichni, ale nejlepšími třemi byli Toník Nahodil, Vašek Kordulík ml. a František Kubík ml. Během turnaje padlo patnáct devítkových třístovek: Ondra Heligr (3x), Abdul Kassas (2x), Milan Šteffek st. (2x), Toník Nahodil, Pepa Chudoba, Jirka Sklenář, Martin Váňa, Roman Fisek, Karel Drexler, Dáša Stulíková a Martin Křížek. Zde je FOTOGALERIE a zde BBO video.

Průběžné celoroční pořadí po 4. turnaji (počítá se 8 nejlepších výsledků z 12): Toník Nahodil (371 b), Štěpán Heligr (364 b), Abdul Kassas (348 b), Martin Křížek (333 b), Vláďa Hübst (319 b), Vláďa Horňák (297 b), Jirka Forman (288 b), Jirka Květoň (278 b), Bob Štícha (276 b) a Oto Szakos (270 b). Kompletní žebříček aktuálně čítající 94 jmen je níže v příloze.

Děkujeme centru Strikeland Chomutov, hlavnímu partnerovi série pivovaru Pilsner Urquell a všem přítomným za účast. Pátý turnaj BBO devítky Strikeland se koná 19.11., přihlásit se můžete ZDE. Budeme se na vás těšit.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb