Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ondra Kvasnička si odváží z Kladna první vítězství.

ULICE V-group má za sebou odehraný druhý turnaj ze série. Hrálo 20 účastníků a všech 20 postupovalo i do pozičního finále, kde se přičítaly poziční body za umístění v kvalifikaci.

Velmi nenápadně hrál po celý večer Ondra Kvasnička, který si nakonec z Kladna odvezl své první vítězství z bowlingového turnaje. V kvalifikaci byl třetí, poté si ve finálových hrách připisal postupně za umístění ve dvacítce: 2,2,5 a 6 místo, což jej vyneslo s celkovým součtem 15 pozičních bodů na prvé místo.

Až s velkým odstupem byl s 27 pozičními body na druhém místě Petr Brabec, což bylo další překvapení. Třetí místo s odstupem jednoho pozičního bodu vybojoval Jaromír Malec.

Do „šťastné sedmy“, kde jsou hráči umístění na 4 až 7. místě se vtěsnali: Zdeněk Mára, Andrej Paračka, Michal Dobiáš a Viktor Schön. Výsledky a pořadí s pozičními body ZDE.

Už se podruhé rozdávaly body do žebříčku celoročního pořadí, kde všichni hráči v TOP 10 mají již přes 100 bodů. Vede Andrej Paračka (139b), následován Ondřejem Kvasničkou (131b) a Petrem Brabcem (120b). Kompletní žebříček s body v celoročním pořadí ZDE.

PS: Příští turnaj se hraje dne 28. března 2018. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz.

FOTOGALERIE: 
1 - tři nejlepší celkově (zleva Brabec, Kvasnička, Malec)
2 – TOP 7 (4 až 7. místo, Mára, Paračka, Schön, Dobiáš)
3 – výherci konzumačních poukazů (Javůrek, Dobiáš, Selnekovič)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb