Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Osmý turnaj, osmý vítěz, tentokráte je to Irena Straková

Dne 26. ledna proběhl již osmý turnaj Sprinter Cup, tentokráte se hrálo na dlouhém mazání DEAD MAN’S CURVE. Opět Účast na áčkovém „tréninkovém“ turnaji, byla opět kousek pod hranicí padesáti hráčů, tentokráte jich bylo 47.

Čekala se obhajoba prosincového vítězství Jana Čepeláka, ale místo činů bohužel přišla omluva, že jej dohnal covid, a přijede až příště. Padla tak možnost, aby zrušil pravilo o „nemožné“ obhajobě. Osmý turnaj tak přinesl osmé a zase nové jméno vítěze.

Zvítězila Irena Straková po výkonech 186, 205, 179, 204 a díky nezapočítávané hře (172) měla na svém kontě celkem 822 bodů. O dva body méně v celkovém součtu, měl na svém kontě druhý Zdeněk Havlíček. Třetí místo vybojoval nováček turnajové série Monika Semeráková. Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té páté, nezapočítávané) naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ. Je odehráno osm turnajů, jelikož se v celoročním pořadí počítá sedm nejlepších umístění, tak se poprvé odpočítávalo. V čele žebříčku se mimo bodových zisků na prvních třech místech nic nezměnilo. Vede Irena Straková (547b) před Josefem Colonem (531b) a Kateřinou Slavíkovou (436b). V žebříčku se objevililo sedm nových jmen a v letošní sérii je evidováno již 89 hráčů. Podrobný žebříček s body a pořadím naleznete v příloze.

Příští turnaj by se měl hrát 23. února, obsazovačka a volná místa >> zde.

- Odkaz na ostatní články z turnajové série >> Sprinter Cup

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb