Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pardubické Prasobraní 2022

Vážení přátelé. Chtěli bychom Vás tímto pozvat na již 5. ročník letního bowlingového turnaje, který se odehraje v centru BowlingZone Pardubice. Kvalifikace do turnaje začínají první rundou v neděli  10.7. od 10:00 a budou dále pobíhat cca 1-2x týdne po dobu letních prázdnin. 

Termíny kvalifikačních rund jsou rozepsány v obsazovačce ZDE

Nejlepších 60 hráčů postoupí do finálového dne, který se odehraje v sobotu 17.9.2022.

Možnost opakovaných startů (Re-Entry) není omezena. Turnaj je otevřen pro všechny kategorie, jak pokročilé, tak amatéry. Díky zpracovanému systému handicapů může vyhrát opravdu každý. (Staronovou záležitostí jsou  mínusové HDC, pro hráče s průměrem nad 190+).

Cena startovného za kvalifikaci je 350,- Kč. Za tento poplatek odehrajete  6 kvalifikačních her. Navíc bude pořadatelem z každého startovného odebráno 50,- Kč do „Šťastného prasete“.

(V případě vyšší účasti jak 16ti hráčů v hrací rundě, budou hráči na 1. a 2. místě dne oceněni 1. místo (voucher na konzumaci v hodnotě 100,- Kč); 2. místo (další start v turnaji pouze za 150,- Kč – celých 150,- Kč půjde na výkrm šťastného prasete).

Za každý start v turnaji, bude Vaše jméno vloženo do losovacího osudí. V průběhu finálového dne budou vylosování dva výherci, kteří se zúčastní „Prasobraní“ a celý obnos si rozdělí půl na půl. Čím více startů, tím vyšší pravděpodobnost výhry „Šťastného prasete“.

„Čím více startů hraju, tím více šancí mám. Abych vykrmené prase vyhrál a na porážku jej poslal“

Po skončení finálového dne budou odměněni nejlepší hráči finálového turnaje, hráči kategorie B a nejvyšší nához turnaje.

Navíc bude pro účastníky finálového hracího dne připraven vydatný zabíjačkový raut.

Veškeré další info naleznete v propozicích, které jsou v příloze tohoto mailu, nebo u pořadatelů.

Sejdeme se na drahách.

Propozice - ZDE

Mazací graf - ZDE

Upoutávka v PDF - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb