Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pardubické „Prasobraní“ je u konce. A jak to dopadlo?

1.9.2018 se v Pardubické herně Bowlingzone odehrál finálový hrací den letního PrasobraníTohoto premiérového ročníku se zúčastnilo 55 hráčů, celkem se však odehrálo 163 startů. Díky tomu se „Šťastné Prase“ nakrmilo a celková částka, která čekala na dva výherce, vzrostla na 8.150,- Kč.  Finálového dne se zúčastnilo 32 hráčů. Tito hráči odehráli čtyři hry, které se přičetli k jejich nejlepšímu výsledku z kvalifikace. (FinalStep1)

Po odehrání FinalStepu 1 byl na čele Jan Tříska, který tak měl nejlepší výchozí pozici pro nadcházející Play-Off. FinalStep2 se odehrál systémem 1 vs. 32, 2 vs. 31 atd. Již na začátku hracího dne bylo zřejmé, že budou padat vysoká čísla a průměrové HDC také zamíchají pořadím. Po prvním kole Play-Off postupovalo dále 16 vítězů jednotlivých duelů.

FinalStep 3 se odehrál stejně jako předchozí krok a zde již bylo k vidění několik zajímavých soubojů. Např. Vítěz kvalifikace Jan Tříska zde podlehl Dominiku Kratochvílovi (381 vs. 383). Z turnaje vypadli i další favoriti jako Dana Hanušová, Blanka Hanusíková a Denis Kinc.

Za zmínku stojí atakování Perfect Game v podání Lindy Vondráčkové a především zahraná Perfect Game v podání Tomáše Plechaty.

Závěrečné kolo finálového hracího dne (FinalStep4) odehrálo 8 vítězů předchozích soubojů. Toto kolo se již hrálo na součet tří her bez HDC a jako v předchozích kolech se hrálo na velmi vysoká čísla.

1.     místo – Ondřej Mlynář

2.     místo – Tomáš Plechata

3.     místo – Jan Fidra

4.     místo – Adam Vondráček

5.     místo – Dominik Kratochvíl

6.     místo – Linda Vondráčková

7.     místo – Tomáš Gürtler

8.     místo – Šimon Vondráček

Nejlepší hráč kategorie B – Jan Fidra

Nejlepší hráčka kategorie B – Eliška Brychová

Nejlepší Senior/ka – Blanka Hanusíková

Nejlepší Žena – Linda Vondráčková

Nejvyšší nához turnaje – Tomáš Plechata (300) 

Po odehrání kvalifikací došlo na rozdělení peněz ze „Šťastného Prasete“. Vítěz kvalifikace losoval prvního výherce a tím se stal Milan Chvojka. Druhým šťastlivcem byl Miroslav Prekop. Oba se následně sešli u velkého stolu, kde došlo na porcování prasete a rozdělování celého obnosu. Oba výherci si tak odnesli 4.075,- Kč.

Již nyní se těšíme na příští ročník, kterého se zajisté zúčastní ještě více hráčů a tím se bude hrát i o vyšší prémie. Všem zúčastněným děkujeme za přízeň a za perfektní průběh všech hracích dnů.

Výsledky Final step 1 - ZDE

Výsledky Final step 2 - 4 - ZDE

Konečné výsledky turnaje - ZDE

Za pořadatelský tým Bowlingzone DK a JR.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb