Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ivan Kober zvítězil, Krystyna Janočková trefila měšec

 

V pražském centru Best Bowling Zličín proběhl 9. března již šestý turnaj Devítkový měšec. Turnaje se účastnilo 34 hráčů a místní mazání Bourbon Street po kvalifikaci postupující pěkně zaskočilo.

V KVALIFIKACI zahrála nejlépe Irena Straková. Zahrála 240, 255 a třetí hru ozdobila třístovkou. Měla na svém kontě 795 bodů a průměr 265 si přenášela jako jednu hru do finále. Druhý v pořadí Petr Horáček zahrál také třístovku a celkově padala vysoká čísla, na postup bylo zapotřebí 599 bodů ze tří her.

V mazací pauze se trefoval „měšec“ v kterém bylo již 3600 korun. Krystyna Janočková nezahrála nic moc, byla třetí od konce a poslední hru zahrála žalostných 156. Počkala si na losování a právě toto číslo ale bylo výherní. To že nepostoupila, jí nakonec bylo úplně fuk. 

Play-off SEMIFINÁLE bylo značně záludné, především díky nečitelnému mazaní, po úpravě drah po kvalifikaci. Dojel na to nejen vedoucí hráč celoročního pořadí Jakub Šarišský ale i další hráči s excentrem (podrobné výsledky play-off v přílohách).

Ve FINÁLE zahrál nejlépe Ivan Kober, zahrál 233, 263 a s připočítávanou průměrovou hrou měl 735 finálových bodů. O osm bodů méně měl na svém kontě druhý Petr Veselý a třetí Josef Colon, měl o další tři body méně. Do sedmičky oceněných se vtěsnali Irena Straková, Hana Kolářová, Josef Bočan a Albert Jarovský.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: v popředí došlo ke změně a Jakuba Šarišského (383b) střídá v čele Josef Colon (388b). Třetí místo před Albertem Jarovským (352b) uhájil Petr Brabec (364b).

Výsledky turnaje – ZDE

Výsledky play-off – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb