Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pavel Skalický začíná míchat karty pro finálový poker

Již na konci května se hrál šestý turnaj, neboť v červnu se na Mantě hrát nebude. Hrálo se za účasti 28 hráčů a na postup do čtyřiadvacítky bylo zapotřebí mít na svém kontě 572 bodů ze tří her.

Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve rozdaly třem nepostupujícím hráčům tréninkové hodiny. Tentokráte si tréninkové Manta poukazy odnesli Vlčková, Mottl, Boháč. Poté se losovaly účastnické tři pivní sety a šlo se opět losovat, tentokráte nasazení pro semifinálové duely play-off.

Semifinále bylo velmi pestré, neb proti sobě postavilo nejen několik dvojic žen ale i dvojice lídrů soutěže. Ply-off vystavilo STOP pro tři hráče z celoroční TOP 10 (Košatová, Havelka, Kafková).

Finálovou částí prosvištěl nejlépe Pavel Skalicý, který si letos připisuje již druhé vítězství a začíná míchat karty pro finálový poker lídrů. Druhé místo vybojoval Vladimír Krucký a na třetím místě se umístila Miloslava Suchánková. Podrobné výsledky a pořadí zde.

ŽEBŘÍČEK po šestém turnaji se opět pěkně proměnil. Pepa Colon (386b) je již na prvém místě a ukazuje reálné vyhlídky k obhajobě loňského šampióna. S 375 body je na druhém místě Renáta Košatová a v zádech má s 360 body Antonína Matějku. Z TOP 10 vypadli Jarovský, Skála a nahradili je Mára, Kafka. Kompletní žebříček a body po šestém turnaji najdete zde.

PS: Příští turnaj se hraje až 25.7.2018, aktuální obsazovačku a volná místa naleznete zde.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Krucký, Skalický, Suchánková)

2 - TOP 10, hráči umístění 4 až 10. místě (zleva – Liebichová, Petrželová, Mazzaferro, Colon, Matějka, Schön, Bílek)

3 - třístovkáři Mach, Mazzaferro

4 - nepostupující, výherci tréninkových hodin (Boháč, Vlčková, Mottl)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb