Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pavel Vacek vítězí po více jak roční pauze.

KVALIFIKACE na červnové finále se hrála na krátkém mazání již v květnu a účastnilo se jí 41 hráčů. Po čtyřech hrách si nejlépe vedlo trio Colon, Kolář st, Nejezchleba, ale ve finále bylo vše jinak. Výsledky kvalifikace zde.

FINÁLE se hrálo již na dlouhém mazání a bohužel chybělo několik hráčů i z řad favoritů. Šance zvítězit, se chopil Pavel Vacek a oprášil rok a půl staré vzpomínky, jak chutná vítězství. Ve finále po výkonech 189, 258, 214 a připočítávané průměrové hře 205 zvítězil s 866 finálovými body. O dvacet jeden bod méně, měl na svém kontě Antonín Matějka, třetí místo vybojovala Gabriela Malcová.

Ve vinařské TOP 7 Zdeňka Reima se umístili na čtvrtém až sedmém místě hráči v tomto pořadí: Josef Colon, Jan Suchánek, Miloslava Suchánková, Ondřej Kvasnička.

Kompletní hráčské pořadí třetího turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: nadále vede Stanislav Nejezchleba s 510 body, na druhém místě je nově Josef Colon (489b) a na třetí pozici byla odsunuta Irena Straková (489b).

Květnová KVALIFIKACE na Červnové finále rozehrána:
Ještě ve středu 12.6. 2019 se rozehrála kvalifikace na červencové finále. Třiceti člennému startovnímu poli vévodí po čtyřech hrách Stanislav Nejezchleba. Na druhém místě kvalifikace je nováček turnajové série Bohumil Brázda a na třetím Kateřina Slavíková. Do červencového finále postupuje 20 nejlepších, výsledky kvalifikace jsou ZDE.

Výsledky 6. turnaje

Žebříček

 

 

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Matějka, Vacek, Malcová)

2 – hráči z TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva Colon, Suchánek, Suchánková, Kvasnička)

 

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb