Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pavel Varhaníček nenašel podruhé za sebou přemožitele

Pavel Varhaníček

Podruhé v tomto měsíci jsme se sešli v herně Bowling SKY Ostrava, abychom odehráli pátý turnaj „koncertní šňůry“ série POT TOUR a s radostí kvitujeme, že bylo opět vyprodáno. Přivítali jsme novou, velmi mladičkou hráčku, teprve dvanáctiletou Marušku Malurkovou. Po dlouhé době si přišel zahrát Milan Bohačík a vedl si velmi dobře.

První runda byla plně v režii manželů Klusáčkových, když tentokrát si trošku lépe vedla Dana. Nastavenou normu sražených kuželek se snažili ještě dohnat Míša Poprocký a Láďa Horák.

Do druhé rundy se přihlásil obhájce minulého vítězství Pavel Varhaníček a opět mu to šlo velmi dobře. Impozantně začal opavský Jan Filuš, když hodil dvakrát za sebou nához 202. Snaživý a slušný výkon podal Radim Janusz a pohodový Milan Bohačík. Z žen to ještě dobře padalo Evě Stašové.

Po skončení snažení všech hráčů nakonec tabulka ukázala, že vítězství obhájil Pavel Varhaníček o šest kuželek před Danou Klusáčkovou, která je autorkou nejvyššího náhozu výkonem 212 shozených kuželek. Třetí místo uhájil Jirka Klusáček a nepříjemnou „bramboru“ si vyzkoušel Jan Filuš.

Los štěstí měl tentokrát šest položek, takže šanci mělo více hráčů. Nakonec los postupně ukázal na Aničku Filušovou (víno), Jaroslava Kubiczka (káva), Radima Janusze (čajíček) a luštit křížovky může Milan Bohačík, Milan Kaplan a Láďa Motyka. Do restaurace Magnolie v Orlové za druhé místo může vyrazit posedět Dana Klusáčková.

V průběžném pořadí první příčku dále drží Jan Filuš, druhé místo Václav Bařina. Jedinou změnou je postup Jaroslava Kubiczka na třetí místo.

Děkujeme všem hráčům za účast a příště se uvidíme v neděli 20.10.2019 od 10:00 hodin.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb